2009 08 03

Lietuvos devyniolikmetės Tailande liko aštuntos

Pasaulio jaunių merginų iki 19 metų krepšinio čempionate Tailande Lietuvos rinktinė liko aštunta.
Kamuolys
Pernai R.Kumpienės auklėtinės tapo Europos čempionėmis. / photos.com nuotr.
Temos: 1 Tailandas

Pirmą kartą šalies merginų krepšinio istorijoje planetos pirmenybėse dalyvavusios praėjusių metų Europos čempionės trenerės Ramunės Kumpienės auklėtinės sekmadienį mače dėl septintosios vietos 56:65 (22:18, 9:17, 9:18, 16:12) nusileido bendraamžėms iš Prancūzijos.

Lietuvos ekipoje išsiskyrė Marina Solopova (21 tšk.), Gabrielė Gutkauskaitė (13 tšk.) ir Diana Žitnikaitė (10 taškų). Po 4 taškus į varžovių krepšį įmetė Inesa Visgaudaitė, Giedrė Paugaitė bei Eglė Šikšniūtė.

Planetos čempionėmis tapo JAV krepšininkės, finale 87:71 nugalėjusios Ispanijos rinktinę, o bronzos medaliai įteikti Argentinos rinktinei, kuri mažajame finale 58:51 įveikė kanadietes. Rungtynėse dėl penktos vietos Australijos komanda 78:38 sutriuškino Rusijos ekipą.