2011 04 27

Lietuvos moterų krepšinio lygos bronzos medalius iškovojo „LKKA-Aisčių“ komanda

Trečiadienį penktosiose 2010-2011 metų sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažojo finalo rungtynėse dėl trečiosios vietos Kauno „LKKA-Aisčių“ komanda namuose 87:78 (19:20, 26:10, 21:25, 21:23) nugalėjo „Utenos“ ekipą ir, laimėjusi seriją 3-2, pirmą kartą iškovojo bronzos medalius.
Krepšinio kamuolys
Krepšinio kamuolys / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Medalis

Visas serijos rungtynes laimėjo namuose žaidusios komandos: pirmąsias ir trečiąsias rungtynes namuose kaunietės laimėjo atitinkamai 71:57 bei 70:69, o antrąjį ir ketvirtąjį susitikimą savo aikštėje atitinkamai 80:73 bei 83:72 laimėjo uteniškės.

Net 30 taškų nugalėtojoms trečiadienį pelnė Santa Okockytė (9 rezultatyvūs perdavimai), 19 – Jolanta Marmienė, 16 – Laura Svarytė (13 atkovotų kamuolių), 12 – Kornelija Balčiūnaitė (13 atkovotų kamuolių).

Ketvirtojoje pozicijoje likusioje „Utenos“ ekipoje sėkmingiausiai žaidė Ela Briedytė (31 tšk.), Asta Daujadienė (13 tšk.), Agnė Žiegytė (12 tšk.) ir Giedrė Kirstukaitė (11 taškų).

LMKL čempionėmis tapo Kauno „VIČI-Aisčių“ krepšininkės, pagrindiniame finale 3-0 (97:69, 88:47, 96:65) nugalėjusios Klaipėdos „Lemminkainen“ klubą.