-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 06 04

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergale

Kontrolinių rungtynių ciklą Lietuvos moterų krepšinio rinktinė antradienį Kėdainiuose baigė pergale prieš kaimynes latves 82:68 (21:17, 24:17, 18:25, 19:9). Jau sekmadienį prasidės kovos dėl teisės kitąmet rungtyniauti Europos čempionate.
Lietuvos moterų krepšinio rintkinė
Lietuvos moterų krepšinio rintkinė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Manau, kad generalinė repetecija pavyko. Pirmuosius du kėlinius labai gerai kontroliavome žaidimą, merginos žaidė agresyviai, užsidegusios. Buvo labai gerai, kai po pertraukos varžovės ėmė gintis aikšte, ko iš esmės negavome patirti prieš tai. Merginos puikiai susitvarkė su užduotimi, nors iš pradžių matėsi, jog patirties puolant prieš aikštę trūksta“, – po rungtynių sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.

Sunkiai varžovėms sustabdoma buvo Kamilė Nacickaitė. Ji pelnė 18 taškų (1/1 dvitaškio, 3/3 tritaškio, 7/8 baudų metimų), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 4 kamuolius.

Gintarė Petronytė įmetė 15 taškų, Eglė Šulčiūtė – 12 (4/5 tritaškių). Lietuvos ekipoje žaidė visos rungtynėms registruotos krepšininkės.

Latvijos rinktinėje rezultatyviausia buvo 16 taškų įmetusi Aija Putninia.

Pirmąsias atrankos į Europos čempionatą rungtynes Lietuvos rinktinė žais sekmadienį toje pačioje Kėdainių arenoje su Makedonijos nacionaline rinktine. Be jos dėl teisės rungtyniauti kitąmet Vengrijoje lietuvės kovos su Didžiosios Britanijos ir Belgijos rinktinėmis.

„Peržiūrėjus varžovių įrašus kol kas pajėgiausios man atrodo belgės. Todėl labai gerai, kad šiandien latvės gynėsi aikšte, nes taip mėgsta žaisti belgės“, – sakė M.Šernius.

Visas atrankos namų rungtynes Lietuvos rinktinė žais Kėdainiuose – birželio 8, 15 ir 22 dienomis. Aistruoliai raginami aktyviai palaikyti nacionalinę šalies rinktinę, jų laukia pramogos, žaidimai ir galimybė laimėti vertingų prizų.

Studentams ir moksleiviams su pažymėjimais įėjimas nemokamas. Bilietus platina „Ticket Master“.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?