Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2014 04 09

„Lietuvos rytas“ LKL čempionate „Dzūkijai“ leido įmesti 52 taškus, o juos įveikė 57 taškų skirtumu

Lietuvos krepšinio lygoje – triuškinantis rezultatas. Ir ne bet koks. LKL turnyro lyderis Vilniaus „Lietuvos rytas“ (14/1) trečiadienio mače savo sirgalių akivaizdoje nepasigailėjo dešimtąją vietą užimančių Alytaus „Dzūkijos“ (11/20) krepšininkų 109:52 (34:19, 24:10, 25:12, 26:11) ir iškovojo 14-ąją pergalę pirmenybėse. Vilniečiai varžovus nugalėjo 57 taškų skirtumu, o leido įmesti jiems tik 52 taškus.
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tai buvo didžiausiu skirtumu šiame sezone iškovota „Lietuvos ryto“ pergalė. Vilniečiams taip pat tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės.

Šių rungtynių baigtis buvo aiški jau po pirmųjų dešimties minučių – vilniečiai iškart pabėgo 12:4, 20:9, o po pirmojo ketvirčio pirmavo beveik dvigubai 34:19.

Ir kituose kėliniuose vaizdas aikštėje nesikeitė o ketvirtojo kėlinio pradžioje vilniečiai turėjo jau 44 taškų persvara – 88:44.

„Lietuvos ryto“ ekipos treneris Dainius Adomaitis, kuriam tai buvo pirmoji pergalė, būnant strategu po kroato Aleksandro Petrovičiaus išvarymo iš komandos, per mačą su alytiškiais leido žaisti visiems dvylikai krepšininkų.

„Reikalavau, kad būtų gera gynyba. Žaidėjai įvykdė mano nurodymus ir kaip atlygį dabar gaus rytoj laisvą dieną“, – kalbėjo D.Adomaitis.

Pirmoje šių komandų akistatoje LKL alytiškiai namie „Lietuvos rytui“ nusileido tik 71:89.

„Lietuvos rytui“ daugiausia taškų įmetė G.Orelikas 19, M.Gecevičius 16, D.Songaila 13, R.Seibutis ir O.Cookas po 11.

„Dzūkijos“ klube pasižymėjo: G.Staniulis 12,  G.Kurtinaitis 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):