2010 02 07

„Lietuvos rytas“ nepaliko vilčių „Sūduvai“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse turnyro lyderiai Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai svečiavosi Suvalkijos sostinėje. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 89:59 (17:23, 20:20, 10:18, 12:28) sutriuškino Marijampolės „Sūduvos“ ekipą.
K.Bajramovičius
K.Bajramovičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – 19 taškų. / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai pirmo kėlinio pabaigoje surengė nedidelį spurtą, antrajame sėkmingą žaidimą pratęsė  ir taip  susikrovė 10 taškų persvarą (27:17).

Daugiausia Mato Niparavičiaus ir Rashauno Broadus pastangomis „Sūduva“ spurtavo 10:0 ir antrame ketvirtyje ne tik susigrąžino iniciatyvą, bet ir pradėjo kvėpuoti vilniečiams į nugarą – 27:29.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai užstrigo klampioje vilniečių gynyboje ir leido Lietuvos čempionams spurtuoti 10:1 (41:55).

Paskutiniame ketvirtyje Marijampolės krepšininkams priešintis sekėsi dar sunkiau. Praleidusi dar vieną „Lietuvos ryto“ spurtą 10:2 „Sūduva“ įgijo 30 taškų deficitą (54:84).

„Lietuvos rytas“: Kenanas Bajramovičius 19, Milko Bjelica 18 (8/12 dvitaškių, 9 atk. kam.), Donatas Zavackas 13, Martynas Gecevičius 11.

„Sūduva“: Rashaunas Broadus 23 (5 kld.), Vytautas Nedzinskas 8, Lodrickas Stewartas 8, Aurimas Birgelis 6.