2011 04 19

„Lietuvos rytas“ pirmajame LKL ketvirtfinalio mače turėjo vargo su „Perlu“

Čempiono titulą ginantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ sunkia pergale pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas. Dariaus Maskoliūno auklėtiniai antradienį namuose 83:73 (26:16, 19:21, 19:18, 19:83) palaužė kitą sostinės ekipą „Perlą“.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynių pradžia „Lietuvos rytui“ sunkumų nežadėjo. Šeimininkai spurtavo netruko susikrauti dviženklės taškų persvaros (17:7, 24:12). Antrajame kėlinyje D.Maskoliūno auklėtinių pranašumas vienu metu siekė ir 16 taškų (35:19), tačiau „Perlas“ baltos vėliavos nekėlė.

Roberto Štelmaherio treniruojama „Perlo“ ekipa ketvirtajame kėlinyje sugebėjo priartėti vos iki 4 taškų (68:64). Svečiai sugrąžino intrigą, tačiau pakeisti mačo eigos savo naudai jiems nepavyko.

„Lietuvos rytas“: Milko Bjelica 15, Kenanas Bajramovičius 12 (8 atk. kam.), Bradas Newley 11, Martynas Gecevičius (6 rez. perd.), Aleksandras Rašičius ir D.J. Strawberry po 10.

„Perlas“: Eimantas Bendžius 19, Vilmantas Dilys 16, Laurynas Samėnas (5 rez. perd.) ir Evaldas Kairys po 13.

Serijoje iki dviejų pergalių į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“ (1:0). Atsakomosios poros rungtynės bus žaidžiamos balandžio 21 dieną, ketvirtadienį. Įdomu, jog jos vyks taip pat Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje, nes čia namų rungtynes žaidžia ir „Perlo“ klubas.

Priminsime, jog „Lietuvos rytas“ (20 perg. ir 4 pral.) LKL reguliariajame sezone užėmė antrą, o „Perlas“ (11 ir 13) – septintą vietas.