2010 11 09

„Lietuvos rytas“ su „Barcelona“ žais be Newley

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa Eurolygos C grupės ketvirtojo turo rungtynėse ketvirtadienį svečiuose su turnyro čempionų titulą ginančiais klubo „Barcelona“ (Ispanija) krepšininkais pergalės bus priversta siekti be vieno iš starto penketo žaidėjų, praneša oficiali vilniečių svetainė internete.
Treniruotės akimirka
B.Newley nevyks į Ispaniją. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Legionierius iš Australijos Bradas Newley maždaug savaitę gydysis įtrūkusį dešinės pėdos raumenį ir į Ispaniją net nevyks. Traumą 25 metų 200 cm ūgio puolėjas patyrė per nesėkmingai pasibaigusį Eurolygos mačą su Šolė „Basket“ (Prancūzija) ekipa.

B.Newley šį sezoną Eurolygoje aikštelėje vidutiniškai praleidžia 33 minutes, pelno 8,3 taško, atkovoja 3,7 kamuolio ir atlieka 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) australo statistika solidesnė: 22 minutės, 10,5 taško, 4,5 atkovoto kamuolio ir 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

Priminsime, kad nuo sezono pradžios „Lietuvos ryto“ ekipa Eurolygoje negali remtis amerikiečiu Jerry Johnsonu (Achilo sausgyslės trauma) ir Žydrūnu Keliu (riešo operacija).

Traumų neišvengė ir „Barcelona“. Ispanijos vicečempionų gretose šį sezoną dar nežaidė italas Gianluca Basile, kuriam trečiadienį bus atlikta operacija ir be krepšinio jis turės praleisti dar apie tris mėnesius.

„Lietuvos rytas“ (0:3) su Zagrebo „Cibona“ (0:3) Eurolygos C grupėje kol kas nė karto nejuto pergalės skonio, tuo tarpu čempionės titulą ginanti „Barcelona“ (2:1) suklupo tik praėjusiame ture, kai namuose netikėtai nusileido Stambulo „Fenerbahce“ (3:0).

Be pralaimėjimų C grupėje žengia ir Sienos „Montepaschi“ (3:0), o Eurolygos debiutantė Šolė „Basket“ (1:2) ekipa rikiuojasi ketvirtoje vietoje.