2011 11 12

„Lietuvos ryto“ krepšininkai pirmieji iškovojo pergalę naujojoje Pasvalio arenoje

Naujosios Pasvalio arenos atidarymo rungtynėse Vilniaus „Lietuvos ryto“ (7 pergalės ir 0 pralaimėjimai) krepšininkai šeštadienį 85:75 be didesnio vargo nugalėjo šeimininkę Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1 ir 4) ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. / T.Lukšio/BFL nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėmis šeštadienį Pasvalyje visuomenei buvo atidarytas rekonstruotas daugiafunkcinis kompleksas – sporto mokykla ir baseinas. Finansuotas iš valstybės investicijų programos, Europos Sąjungos fondų, savivaldybės biudžeto rekonstrukcijos projektas kainavo 15,8 mln. litų.

Net ir traumų išretinti svečiai užtikrintai laimėjo

Sostinės klubas šiame susitikime žaidė be Brado Newley, Predrago Samardžiskio, Vilmanto Dilio, o mačo pradžioje susidūręs su varžovu veidą užsigavo Lawrence'as Robertsas ir daugiau ant parketo jis nebegrįžo. Išretėjusiomis gretomis buvo ir pasvaliečiai, kurie neturėjo trijų priekinės linijos krepšininkų – Evaldo Kairio, Luko Brazdauskio ir Aurimo Kiežos.

Šalies vicečempionai galėjo iškovoti pergalę iš solidesniu skirtumu, nes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus rungtyniauti 4 minutes pirmavo (82:62), tačiau per anksti atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai gerokai sumažino deficitą.

Nugalėtojams Jonas Valančiūnas pelnė 25 taškus (12 atk. kam.), Mindaugas Katelynas – 17 (11 atk. kam.), Renaldas Seibutis – 13, Steponas Babrauskas pridėjo 10 taškų.

Pasvaliečiams Trevonas Hughesas įmetė 26 taškus, Saulius Kulvietis – 16, Eimantas Bendžius surinko 14 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius