„Lietuvos ryto“ krepšininkai „Sakalus“ sutriuškino 30 taškų skirtumu

Renaldas Seibutis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renaldas Seibutis pelnė 15 taškų.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2 perg. ir 0 pral.), kuris svečiuose 74:44 pranoko Vilniaus „Sakalus“ (0 ir 2).

Atkaklesnė kova vyko tik pirmajame mačo kėlinyje. Nors ir jame „Lietuvos rytas“ visada buvo šiek tiek priekyje varžovų, o kėlinį baigė pirmaudamas rezultatu 18:15. Antrajame kėlinyje skirtumas nuolat augo, o kėlinio pabaigoje dvitaškį pataikius Renaldui Seibučiui „Lietuvos rytas“ pirmavo 38:28.

Įpusėjus trečiajam kėliniui svečiai priekyje buvo jau 18 taškų skirtumu (48:30), o kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo dar šiek tiek – 55:36. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. „Sakalams“ ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, vilniečiai tuo naudojosi ir dar labiau didino savo pranašumą, o mačą laimėjo rezultatu 74:44.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 15, Steponas Babrauskas 14, Vilmantas Dilys (7 atk. kam.) ir Predragas Samardžiskis (6 atk. kam.) po 8, Dovydas Redikas 7.

„Sakalai“: Arnas Butkevičius (11 atk. kam), Jokūbas Gintvainis ir Paulius Joneliūnas po 8.

Kitose LKL rungtynėse penktadienį Prienų „Rūdupis“ 71:63 įveikė Kauno „Baltus“, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ debiutiniame mače svečiuose 84:56 nušlavė Panevėžio „Techasą“, o Utenos „Juventus“ 75:70 palaužė „Kėdainius Triobet“.