2013 11 22

„Lietuvos ryto“ strategas Dirkas Bauermannas apie pralaimėjimą Atėnų klubui: „Žinojome, kad po pertraukos taip gali nutikti, tačiau nesugebėjome to išvengti“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Eurolygos rungtynėse Atėnuose prieš „Panathinaikos“ klubą pirmavo trylikos taškų skirtumu, tačiau subyrėjo antroje pusėje ir patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės, rašo krepsinis.net.
Dirkas Bauermannas
Dirkas Bauermannas / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Po mačo Vilniaus sostinės klubo strategas Dirkas Bauermannas apgailestavo, kad gero žaidimo pirmoje mačo pusėje neužteko pasiekti pergalei.

„Pirmoje pusėje gynėmės labai gerai, tačiau to pergalei neužteko. Daug žmonių mano, jog žaidimo sėkmė susideda iš tempo, kurį komanda pritaiko, tačiau iš tikrųjų viskas susideda iš pastangų. „Panathinaikos“ antroje žaidimo pusėje žymiai labiau stengėsi gynyboje, todėl surengė spurtą ir tapo visai kita komanda. Mes žinojome, kad po didžiosios pertraukos taip gali nutikti, tačiau nesugebėjome to išvengti. Dėl to esu nusivylęs. Mes turėjome rasti atsakymų prieš jų suaktyvėjimą ir neleisti jiems žaisti savo žaidimo“, – po mačo kalbėjo „Lietuvos ryto“  treneris.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1/5) tęsia pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Dirko Bauermanno treniruojama komanda svečiuose po labai nesėkmingai sužaistos antrosios rungtynių pusės 72:80 (18:16, 20:9, 8:25, 26:30) nusileido Jono Mačiulio atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ (3/3) ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės. Po šio pralaimėjimo sostinės klubas labai susikomplikavo savo padėtį siekiant vietos „Top 16“ etape.