Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos ryto“ varžovė Europos taurės atkrintamosiose – dukart vilniečius įveikusi „Crvena Zvezda“

Rungtynių akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaistos paskutiniosios 2013-2014 metų sezono Europos taurės turnyro „Last 32“ varžybų rungtynės, po kurių paaiškėjo visos atkrintamųjų varžybų, kuriose be Lietuvos krepšinio lygos vicečempiono Vilniaus „Lietuvos ryto“ žais dar trys lietuvių klubai, poros.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai aštuntfinalyje (kovo 4 ir 12 dienomis) susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ekipa.

Abi komandos du kartus jau žaidė Eurolygos turnyre, kur abi pergales šventė Serbijos ekipa: 88:77 namuose ir 99:75 Vilniuje.

Kijevo „Budivelnyk“ (Ukraina) su trimis Lietuvos žaidėjais išmėgins jėgas su Nantero JSF (Prancūzija) klubu, Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) rungtyniaus su „Valencia“ (Ispanija), kurioje nebus registruotas šiam turnyrui Kšištofas Lavrinovičius, o Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ (Čekija) klubas bandys įveikti Kazanės „Uniks“ (Rusija) krepšininkus.

Kitos aštuntfinalio poros:

Ankaros „Aykon TED“ (Turkija) – Južno „Chimik“ (Ukraina);

Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) – Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija);

Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) – Ulmo „Ratiopharm“ (Vokietija);

Berlyno „Alba“ (Vokietija) – Sasario „Banco Sardegna“ (Italija).

Rezultatai:

K grupė: Maskvos srities „Chimki“ (6/0) – Haifos „Maccabi“ (2/4) 86:66 (34:18, 22:10, 14:19, 16:19)

Nimburko ČEZ (2/4) – Sienos „Montepaschi“ (2/4) 84:86 (17:21, 23:26, 17:22, 27:17)

L grupė: Bilbao „Basket“ (3/3) – Atėnų „Panionios“ (0/6) 88:84 (22:14, 24:25, 22:18, 20:27)

Bilbao klubui Antanas Kavaliauskas pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (5/1) –  Belgrado "Crvena Zvezda" (4/2) 78:74 (23:16, 17:25, 15:17, 23:16)

M grupė: Kijevo „Budivelnyk“ (4/2) – Liublianos „Union Olimpija“ (1/5) 87:83 (22:17, 23:23, 19:22, 23:21)

Kijevo ekipai Darjušas Lavrinovičius įmetė 18 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 5 kartus. Michailo Anisimovo sąskaitoje 6 taškai, Dainiaus Šalengos – 2.

Deividas Gailius „Olimpija“ ekipai pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jeruzalės „Hapoel“ (4/2) – Bandirmos „Banvit“ (3/3) 79:93 (17:26, 23:25, 25:24, 14:18)

O grupė: Zelionos Guros „Stelmet“ (1/5) – Ostendės „Telenet“ (3/3) 80:84 (21:24, 24:22, 15:15, 20:23)

Pralaimėtojams Mantas Česnauskis pelnė 5 taškus, sugriebė 1 kamuolį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.


I grupė: Nantero JSF (4/2) – Izmiro „Pinar Karsiyaka“ (2/4) 76:57

Ulmo „Ratiopharm“ (3/3) – Kantu „FoxTown“ (3/3) 77:85

J grupė: Sasario „Banco Sardegna“ (3/3) – Bambergo „Brose Basket“ (3/3) 102:84

Gravlino-Diunkerko BCM (2/4) – Ankaros „Aykon TED“ (4/2) 86:72

N grupė: Berlyno „Alba“ (5/1) – Kragujevaco „Radnički“ (2/4) 92:83

Južno „Chimik“ (3/3) – Strasbūro SIG (2/4) 74:63

 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Parašykite atsiliepimą apie 24sek