2013 04 15

„Lietuvos ryto“ „X faktoriumi“ tapęs Eimantas Bendžius: nesąmonė, kad rungtynės buvo sutartos

Kai „Lietuvos rytui” labiausiai reikėjo, Eimantas Bendžius prabilo tritaškiais. 18 taškų Kaune į „Žalgirio” krepšį įmetęs puolėjas padėjo pasiekti vilniečiams daugiausia džiaugsmo suteikusią pergalę šį sezoną, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / Aliaus Koroliovo nuotr.

Studentų varžybose E. Bendžius per mačą yra įmetęs 53 taškus, pataikęs 15 tritaškių.

Tačiau profesionalų krepšinyje 22 metų krepšininkas kalnų dar nėra nuvertęs.

Per visą Eurolygos turnyro sezoną jis nesužaidė nė minutės ir nieko keisto, kad Dirkui Bauermannui, stojusiam prie „Lietuvos ryto” vairo, lieknas 204 cm ūgio iš Klaipėdos kilęs vaikinas jam nebuvo matytas.

Paskutiniame LKL reguliariojo čempionato mače „Lietuvos ryto” treneris metė į ugnį E. Bendžių ir snaiperis ten nesudegė.

Jis pelnė 18 taškų, pataikęs 6 iš 9 tritaškių. Tolimais metimais E. Bendžius padėjo „Lietuvos rytui” pasivyti „Žalgirį” ir po pratęsimo išplėšti pergalę 73:70.

„Atvykęs į Vilnių treneris tikrai manimi pernelyg nepasitikėjo. Tačiau dar prieš rungtynes Kaune jis mane įspėjo – būk pasirengęs. Aš ir buvau pasirengęs. Padėjau komandai, kiek galėjau. Galima sakyti, man tai buvo karšta diena“, – „Lietuvos rytui“ sakė E.Bendžius.

Krepšininką papiktino internete pasklidusios sirgalių kalbos, neva rungtynių rezultatas galėjo būti aptartas iš anksto: „Aš nesuprantu, kaip gali būti sutartos rungtynės tarp „Lietuvos ryto” ir „Žalgirio”. Esu įsitikinęs, kad „Žalgirio” krepšininkai nenorėjo, kad užimtume antrąją vietą. Jie tikrai norėjo laimėti. Kažkokia nesąmonė visa tai girdėti.“