Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos rytui“ Europos taurės „Last 32“ grupėje liko tik vienas nežinomas varžovas

Artūras Valeika
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Artūras Valeika
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prieš trečiadienį vakare vykusias paskutines Europos taurės E grupės rungtynes pirmą vietą jau turėjusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda „Last 32“ etape žais L grupėje. Joje jau aiškūs du iš trijų Vilniaus komandos varžovų.

Be „Lietuvos ryto“ L grupėje taip pat žais C grupėje ketvirtą vietą užėmusi Sevilijos „Basket“ ekipa ir antroji B grupės komanda, Ostendės „Telenet“.

Trečioji ekipa paaiškės ketvirtadienį arba penktadienį – po lemiamų Eurolygos C grupės rungtynių.

Ketvirtadienį paskutinę vietą grupėje užimanti Zgorželeco „Turow“ (1/8) ekipa susitiks su Milano „Emporio Armani“ ir pralaimėjimo atveju jau nepakils iš grupės dugno bei taps „Lietuvos ryto“ varžove.

Jeigu lenkai sugebėtų iškovoti pergalę, tektų laukti penktadienio, kai penktąją vietą užimanti Miuncheno „Bayern“ (2/7) žais su Stambulo „Fenerbahce“. Vokiečių pralaimėjimo atveju jie gali nusiristi ir į paskutinę grupės vietą.

„Last 32“ etape komandos sužais po du susitikimus namie ir išvykoje, o į aštuntfinalį pateks dvi stipriausios grupės komandos. Aštuntfinalyje dvi „Lietuvos ryto“ grupės ekipos susitiks su M grupės komandomis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Virginijus Šeškus
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Virginijus Šeškus

„Last 32“ etapo grupės:

G grupė: Eurolygos A5, Strasbūro SIG, Nimburko ČEZ, Sankt Peterburgo „Zenit“.

H grupė: Sasario „Dinamo“, Las Palmaso „Gran Canaria“, Bandirmos „Banvit“, Podgoricos „Budučnost“.

Eurolygos A grupėje iš paskutinės vietos tikrai nepakils Sasario „Dinamo“, o 5-ąją vietą dar gali užimti Kazanės „Uniks“, Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ arba Kauno „Žalgiris“.

I grupė: Eurolygos B5, Romos „Virtus“, Volgogrado „Krasnyj oktiabr“, Saragosos CAI.

J grupė: Eurolygos B6, Maskvos srities „Chimki“, Salonikų PAOK, Kantu „FoxTown“.

Eurolygos B grupėje paskutines dvi vietas jau tikrai užims Zagrebo „Cedevita“ ir Limožo CSP. Tikslią vietą lems paskutinis turas.

K grupė: Eurolygos C5, Bambergo „Brose Baskets“, Dižono JDA, Liublianos „Union Olimpija“.

L grupė: Eurolygos C6, Vilniaus „Lietuvos rytas“, Ostendės „Telenet“, Sevilijos „Basket“.

Eurolygos C grupėje daugiau šansų likti paskutiniais turi Zgorželeco „Turow“, tačiau čia atsidurti gali ir Miucnehno „Bayern“.

M grupė: Eurolygos D5, Stambulo „Bešiktaš“, Paryžiaus „Levallois“, Izmiro „Karsiyaka“.

N grupė: Eurolygos D6, Krasnodaro „Lokomotiv“, Nansi SLUC, Ploješčio „Asesoft“.

Eurolygos D grupėje 5 arba 6 vieta tikrai užims Valensijos „Basket“. Jeigu „Neptūnas“ ketvirtadienį prieš pastarąją ekipą laimi išvykoje, klaipėdiečiai užima ketvirtąją vietą ir keliauja į „Top 16“, o Valensijos ekipa lieka paskutinė.

Pralaimėjimo atveju „Neptūnas“ gali likti penktas, bet tikrai ne šeštas, o galutinis išsidėstymas tada priklausys nuo Stambulo „Galatasaray“ ir Pirėjo „Olympiakos“ mačo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek