2015 02 06

Linas Kleiza buvo nepastebimas, o „Emporio Armani“ vėl pralaimėjo

Lino Kleizos atstovaujamas Milano „Emporio Armani“ (1/5) klubas Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės rungtynėse namuose 71:73 (17:20, 19:14, 18:20, 17:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (4/2). Po šio pralaimėjimo Italijos ekipa su Malagos „Unicaja“ dalijasi paskutinę grupės vietą.
Linas Kleiza ir Joe Raglandas
Linas Kleiza ir Joe Raglandas / „Scanpix“ nuotr.

Itin nerezultatyviose ir atkaklios rungtynėse prasidėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas buvo lygus – 54:54. M.Brooksas pataikė tritaškį, tačiau rimtesnės persvaros Milano krepšininkams įgyti nepavyko.

Ketvirčio viduryje M.Bjelica baudos metimu rezultatą persvėrė turkų naudai (61:60), o D.Šaričius netrukus smeigė tritaškį. Taiklūs metimai tada jau sekė vienas po kito ir likus žaisti 2 min. D.Hackettas dvitaškiu su pražanga persvėrė rezultatą 69:68.

M.Bjelica ir T.Heurtelis atsakė dviem iš eilės dvitaškiais, S.Samuelsas sumetė baudas ir „Anadolu Efes“ pirmavo 72:71. Turkų ataka nebuvo rezultatyvi ir Milano klubo krepšininkai turėjo 26 sek. Likus žaisti 6 sek. D.Hacketto tritaškis skriejo pro šalį, o S.Perperglou pataikė tik vieną baudą, tačiau to pergalei pakako – 73:71.

Per beveik 19 minučių L.Kleiza prametė visus savo metimus (0/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir mačą baigė su minus keturiais naudingumo balais. Tai blogiausias rezultatas komandoje.

„Emporio Armani“: D.Hackettas (6/9 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.) ir M.Brooksas (4/6 dvit., 2/7 trit.) po 18, S.Samuelsas (5/11 dvit., 7 atk. kam., 9 išprov. praž.) 16, J.Raglandas (5/7 dvit.) 14.

„Anadolu Efes“: S.Perperglou (2/4 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.) 18, M.Bjelica (3/6 dvit., 2/3 trit.) 15, T.Heurtelis 10, N.Krstičius 8.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius