2010 12 18

Linas Kleiza dvigubu dubliu prisidėjo prie „Raptors“ pergalės (nuotraukos, video)

Dešimtą pergalę 27-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto divizione užimantis Toronto „Raptors“ klubas su Linu Kleiza.
Linas Kleiza pasiekė šio sezono atkovotų kamuolių rekordą.
Linas Kleiza pasiekė šio sezono atkovotų kamuolių rekordą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose „Raptors“ krepšininkai 98:92 (21:23, 21:25, 27:23, 29:21) nugalėjo Atlanto diviziono autsaiderę Naujojo Džersio „Nets“ (7 pergalės ir 20 pralaimėjimų) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis pasižymėjo dvigubu „dubliu“ – 18 taškų ir 12 po krepšiais atkovotų kamuolių (sugriebtų kamuolių sezono rekordas). Be to, jis atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei triskart prasižengė. Per 45 žaidimo minutes L. Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Tai buvo antras L.Kleizos dvigubas dublis šį sezoną. „Jaučiuosi puikiai, džiaugiuosi, kad mūsų ekipa pasiekė pergalę. Jaučiu trenerio pasitikėjimą ir esu patenkintas, kai žaidžiu daug laiko“, - po rungtynių kalbėjo krepšininkas. (Visą interviu su L.Kleiza rasite straipsnio pabaigoje).

32 taškus į svečių krepšį įmetė Andrea Bargnani, 15 – Jose Calderonas (14 rezultatyvių perdavimų), 14 – DeMaras DeRozanas, 10 – Leandro Barbosa.

„Nets“ gretose sėkmingiausiai žaidė Brookas Lopezas (20 tšk.), Devinas Harris (15 tšk.), Travisas Outlaw (14 tšk.) bei Krisas Humphries (12 taškų bei 12 atkovotų kamuolių).

Komandų tarpusavio mačuose NBA čempionatuose „Raptors“ krepšininkai varžovus įveikė šeštą kartą iš eilės.

Iki penktadienio mačo Toronto klubas buvo pralaimėjęs šešerias rungtynes iš septynerių paskutiniųjų.

Lino Kleizos interviu po rungtynių:

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius