2012 04 07

Linas Kleiza ir „Raptors“ nusileido 9 nesėkmių seriją nutraukusiai „Cavaliers“ ekipai

Linas Kleiza atakavo pro šalį, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (20/36) patyrė nesėkmę po trijų pergalių iš eilės. Kanados klubas namuose 80:84 (22:20, 20:19, 21:12, 17:33) išleido pergalę prieš Klyvlendo „Cavaliers“ (18/35) ekipą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / AP/„Scanpix“ nuotr.

Klyvlendo komanda prieš šią dvikovą paskutinį kartą buvo laimėjusi kovo 19 dieną Naujame Džersyje. Vėliau „Cavaliers“ pralaimėjo devynias rungtynes iš eilės, be to, svečiai dvikovą baigė be vyriausiojo trenerio Byrono Scotto, kuris antrojo kėlinio pabaigoje buvo išvarytas iš aikštės už ginčus su teisėjais.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje po „Raptors“ naujoko Justino Dentmono baudos metimo šeimininkų pranašumas buvo padidėjęs iki 13 taškų (64:51), bet kanadiečiai persvaros išsaugoti nesugebėjo.

Antawno Jamisono vedina „Cavaliers“ spurtavo 4-23 ir per likusias dvi mačo minutes (68:74) lietuvio komanda neatsitiesė.

A.Jamisonas lemiamame ketvirtyje surinko 16 iš savo 25 taškų, tuo tarpu „Raptors“ žaidėjai šiame kėlinyje taškų „iš žaidimo“ nesugebėjo pelnyti šešias minutes.

„Aš labai didžiuojuosi tuo, kokį žaidimą pademonstravo mano auklėtiniai, – pergale džiaugėsi „Cavaliers“ treneris B.Scottas. – Komanda atsitiesė ir laimėjo – tai daug ką pasako apie šią ekipą“.

Klyvlendo komanda šiose rungtynėse vertėsi be komandos lyderio Kyrie Irvingo.

L.Kleiza rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir per 28 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 3 kartus suklydo ir dusyk pažeidė taisykles.

Šią dvikovą arenoje stebėjo prieš keletą dienų su Kauno „Žalgiriu“ atsisveikinęs Sonny Weemsas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28 (9/14 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrea Bargnani 19 (7 atk. kam.), Benas Uzoh 9, Linas Kleiza 8 (8 atk. kam.).

„Cavaliers“: Antawnas Jamisonas 25 (5/11 dvit., 3/5 trit., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Lesteris Hudsonas 23 (7 rez. perd.), Samardo Samuelis 10 (7 atk. kam.), Alonzo Gee 9 (7 atk. kam.).