2012 02 01

Linas Kleiza mėtė pro šalį, „Raptors“ sutriuškinti namuose

Triuškinantį pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Toronto „Raptors“ (7-15) ekipa su Linu Kleiza, namuose 77:100 (18:23, 19:33, 23:21, 17:23) nusileidusi Atlantos „Hawks“ (16-6) komandai.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Hawks“ pirmą kartą dviženklę persvarą įgijo antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Marvino Williamso dvitaškio išsiveržė į priekį 44:33. Ketvirčio pabaigą neįtikėtinai sužaidė Joe Johnsonas, smeigęs du tritaškius iš eilės, pridėjęs dvitaškį ir padidindamas pranašumą beveik iki 20 taškų – 56:37.

Trečiame kėlinyje „Raptors“ kuriam laikui buvo pavykę kiek sumažinti deficitą, tačiau ketvirtame vėl į priekį šovė „Hawks“. Po Jannero Pargo dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki rekordinio – 95:70. Per likusį laiką Toronto krepšininkai tik šiek tiek sušvelnino deficitą.

„Išėjome į aikštę su kovotojų dvasia, tačiau nemanau, kad jos užteko ilgam. Esu nusivylęs, jog nesugebėjome parodyti nugalėtojų charakterio, ypač antroje rungtynių pusėje, kuomet mačas slydo iš mūsų rankų“, – savo auklėtiniais nusivylęs buvo „Raptors“ strategas Dwane'as Casey.

Lietuvis L.Kleiza susitikimą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolo ir per 21 minutę surinko 7 taškus (1/5 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą pažeidė taisykles.

„Hawks“ prieš „Raptors“ laimėjo jau šeštą kartą iš eilės. Įdomu tai, jog per pirmąjį kėlinį „Hawks“ padarė 8 klaidas, o per visą likusį rungtynių laiką – vos septynias.

„Raptors“: Jerrydas Baylessas 14, Edas Davisas 11 (11 atk. kam., 4/6 dvit.), Gary Forbesas 10, Jamesas Johnsonas (9 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas po 9.

„Hawks“: Joe Johnsonas 30 (10/13 dvit., 3/5 trit.), Tracy McGrady 15, Jeffas Teague (5 rez. perd.), Zaza Pachulia (5/6 dvit.) ir Marvinas Williamsas po 10, Joshas Smithas ir Willie Greenas po 7.