Lino Kleizos pagalbos nesulaukę „Fenerbahce Ulker“ krepšininkai nusileido „Barcelona“ klubui

Linas Kleiza
„Scanpix“ nuotr. / Linas Kleiza
0

Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce Ulker“ pirmą kartą suklupo šio sezono Eurolygoje – lietuvio ekipa pralaimėjo „Barcelona“ komandai 81:94 (15:35, 25:17, 22:22, 19:20) ir leido varžovams įsirašyti penktąją pergalę. L.Kleiza prie komandos taškų kraičio nepridėjo nė taško.

„Barcelona“ savo pranašumą ėmė įrodinėti jau pirmajame kėlinyje, turkai po pirmojo kėlinio atsiliko 20 taškų. Nors antrame ketvirtyje Turkijos ekipa dar bandė sugrąžinti mačo intrigą ir prieš ilgąją pertrauką kiek sumažino deficitą 40:52, apie pergalę pagalvoti L.Kleizos ekipai ispanai neleido.

Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius klubai sužaidė apylygiai ir Stambulo ekipai nepavyko ištirpdyti per pirmąjį kėlinį ispanų susikrautos persvaros. „Barcelona“ šventė pergalę 94:81.

L.Kleiza per 13 minučių taškų nepelnė (tritaškiai 0/1), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei kartą pažeidė taisykles.

„Barcelona“: B.Nachbaras 23, K.Papanikolaou 18, J.C.Navarro 13, A.Tomičius 12, M.Lampe 9.

„Fenercahce Ulker“: B.McCalebbas 22, N.Bjelica 20, E.Preldžičius 20, B.Bogdanovičius 8.