2012 02 05

Lino Kleizos pastangų „Raptors“ pergalei prieš „Heat“ nepakako

Linas Kleiza buvo vienas rezultatyviausių „Raptors“ gretose, tačiau Toronto klubas svečiuose turėjo pripažinti Majamio „Heat“ pranašumą.
Linas Kleiza
Dwyane'as Wade'as ir Linas Kleiza / Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Sekmadienio vakarą Majamyje vykusias rungtynes „Heat“ laimėjo rezultatu 95:89.

Tai 10-oji „Heat“ pergalė per pastaruosius 12 mačų.

Po trijų kėlinių „Heat“ turėjo 13 taškų pranašumą, tačiau „Raptors“ spurtas 12:0 ketvirto kėlinio viduryje, prie kurio prisidėjo ir L.Kleiza, Majamio persvarą sumažino iki trijų taškų (85:82).

Tiesa, tuomet LeBronas Jamesas sumetė baudas, o netrukus perėmė kamuolį iš L.Kleizos ir dėjimu užbaigęs ataką (89:82) įtvirtino „Heat“ pergalę.

Ant atsarginių žaidėjų suolo rungtynes pradėjęs L.Kleiza aikštelėje praleido 24 minutes, pelnė 17 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet suklydo 4 kartus.

DeMaras DeRozanas „Raptors“ ekipai pelnė 25, Jerrydas Baylessas – 17 taškų.

„Heat“ komandoje pirmaisiais smuikais griežė LeBronas Jamesas (30 taškų, 9 atk. kam.) ir Dwyane'as Wade'as (25 tšk.).

Tomo Tumalovičiaus rungtynių nuotraukų galeriją specialiai portalui 15min.lt rasite paspaudę čia.

Tomo Tumalovičiaus nuotr./Rungtynių akimirka

„Celtics“ rungtyniauja pergalingai

Kitose sekmadienio rungtynėse Bostono „Celtics“ savo aikštelėje 98:80 (24:16, 19:19, 26:26, 29:19) įveikė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus. Tai ketvirtoji „Celtics“ pergalė iš eilės.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Kevinas Garnettas (9 atk. kam.), 20 – Paulas Pierce'as (6 atk. kam., 6 rez. perd.), po 12 – Ray'us Allenas ir Chrisas Wilcoxas, 10 – Jajuanas Johnsonas. Rajonas Rondo pelnė tik 5 taškus, tačiau jis atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

„Grizzlies“ klube išsiskyrė Rudy Gay'us (21 tšk. ir 7 atk. kam.), O.J.Mayo (15 tšk.) bei Dante Cunninghamas ir Samas Youngas (po 10 tšk.).