2015 01 14

LKF taurės ketvirtfinalyje – „Sirenų“ pergalė prieš LMKL čempiones

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda nesėkmingai pradėjo šių metų Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyrą. Nugalėtojų titulą ginančios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 72:82 (15:20, 14:25, 18:19, 25:18) nusileido Kauno rajono „Sirenų“ ekipai ir prieš antrąjį mačą turi dviženklį deficitą.
Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė
Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė / hoptrans-sirenos.lt

Atsakomosios rungtynės kitą savaitę vyks Vilniuje, Mykolo Romerio universiteto sporto salėje.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda prastai pradėjo šias rung

tynes ir nors po pirmų dešimties minučių komandas skyrė tik 5 taškai, tačiau po dviejų kėlinių vilnietės jau atsilikinėjo 16 taškų skirtumu. Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, o ketvirtame sostinės krepšininkės perėmė iniciatyvą ir sumažino atsilikimą, tačiau pakeisti mačo eigos nepavyko.

Rezultatyviausiai sostinės ekipoje žaidė Eglė Šniokaitė. Komandos kapitonė per 31 minutę įmetė 25 taškus (6/11 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud.), tačiau 6 kartus suklydo.

Vita Gorobets įmetė 13 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 8 (7 atk. kam.), Ny Hammonds – 7 (4 rez. per., 3 per.) taškus.

„Sirenų“ komandoje Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 22 taškus ir išprovokavo 10 pražangų, Akvilė Baronėnaitė įmetė 18 taškų, o Rasa Knyzaitė – 15 taškų.