2010 11 02

LKL: „Alytus“ vis dar be pergalių, o Panevėžyje - du pratęsimai

Lietuvos krepšinio lygos čempionate antradienio vakarą sužaisti trys susitikimai. Arti pirmosios pergalės po keturių pralaimėjimų iš eilės buvo „Alytaus“ ekipa. Tačiau alytiškiai neišsaugojo turėtos 12 taškų persvaros dvikovoje su Utenos „Juventus“ penketu.
LKL logotipas

Pergalę 91:83 šventė uteniškiai, kurių komandoje blykstelėjo Aurimas Kieža – 25 taškai ir 19 atkovotų kamuolių, 18 taškų prie pergalės pridėjo Marius Prekevičius. Uteniškiams tai buvo trečioji pergalė.

Rezultatyviausias šeimininkų ekipoje, kuri ketvirtame kėlinyje dar buvo išlyginusi rezultatą, buvo Saulius Kazevičius, pelnęs 18 taškų.

Antrąja iki šiol pergalės džiaugsmo LKL pirmenybėse nepatyrusia komanda lieka Vilniaus „Perlas“, pralaimėjęs keturis pirmuosius susitikimus.

Netikėtai lengvą pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai, kuriems tai buvo tik antras laimėjimas, antro kėlinio pabaigoje vos 2 taškais pirmavo prieš „Kauno“ penketą. Tačiau rungtynių rezultatas – 85:67. Atitrūkę prieš pat ilgąją pertrauką Rimo Girskio auklėtiniai „Kauno“ klubui nepaliko vilčių. Nesulaikomas nugalėtojų ekipoje buvo Rolandas Alijevas, pelnęs 20 taškų, jam sėkmingai talkino Egidijus Dimša (17 taškų, 12 kamuolių). „Kauno“ klube sėkmingiausiai žaidė Šarūnas Vasiliauskas ir Paulius Morkelūnas – atitinkamai 17 ir 16 taškų.

Atkakliausios buvo turnyro lentelės kaimynų – Panevėžio „Techaso“ (9 vieta) ir Palangos „Naglio–Adakrio“ (8 vieta) rungtynės. Čia prireikė net dviejų pratęsimų. Po 40 žaidimo minučių rezultatas buvo lygus – 77:77, pratęsimą savo komandai išplėšė panevėžiečių aukštaūgis Darius Šilinskis. Baigiantis pirmoms penkioms papildomoms minutėms rezultatą išlygino „Techaso“ gynėjas Tomas Černeckis – 87:87.

Vis dėlto antrąją pergalę čempionate iškovojo šeimininkai – 101:97. Panevėžiečių ekipoje rezultatyviausias buvo Vaidotas Volkus, surinkęs 19 taškų. Puikiai žaidė ir puolėjas Marius Valukonis – 17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių, 15 taškų pelnė gynėjas Šarūnas Kulevičius.

Palangos klubo, jau turinčio dvi pergales ir patyrusio ketvirtą nesėkmę, žaidime svariausias buvo Vilmanto Dilio indėlis – 30 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius