LKL arenose: Kėdainiai palaužė „Baltus“, pergales iškovojo „Palanga“ ir „Pieno žvaigždės“

Vytenis Jasikevičius buvo naudingiausias nugalėtojų gretose
Aliaus Koroliovo nuotr. / Vytenis Jasikevičius su komandos draugais
Šaltinis: Eurobasket.lt
0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Kaune „Kėdainiai Triobet“ palaužė „Baltų“ krepšininkus rezultatu 76:74.

Mačas prasidėjo atkakliai, o po dešimties žaidimo minučių minimalią persvarą turėjo „Baltai“ – 19:18.

Antrajame ketvirtyje jau kiek sėkmingiau žaidė „Kėdainiai Triobet“ krepšininkai, tačiau didesnės iniciatyvos neturėjo nei viena, nei kita ekipa. Prasidėjus didžiajai pertraukai svečiai pirmavo 2 taškais- 40:38.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Kova aikštėje tęsėsi, o rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai. Po trisdešimties žaidimo minučių 2 taškų pranašumą išsaugojo svečiai-  62:60.

Likus žaisti  minutę ketvirtajame kėlinyje, svečiai pelnė 4 taškus be atsako ir rezultatas buvo lygus 74:74. Netrukus Vytautas Šulskis pataikė dvitaškį ir Kėdainių ekipa vėl buvo priekyje (76:74), o iki dvikovos pabaigos liko 11 sekundžių. Šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės  Per likusį laiką Kauno krepšininkai sėkmingos atakos nesurezgė.

„Baltai“: Jonas Mačiulis 16, Gediminas Žylė (5/6 dvit.) 13, Mario Delašas 12, Mindaugas Kupšas (4/9 dvit.) ir Edgaras Ulanovas (3/4 dvit., 6 atk. kam.) po 9.

„Kėdainiai“: Egidijus Dimša (8/10 dvit., 5 atk. kam., 22 n.b.) 21, Vytenis Jasikevičius (2/7 trit.) 13, Davidas McClure'as (7 atk. kam.) 9, Vytautas Šulskis 8.

Kitose arenose:

Keturioliktąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Vilniaus „Sakalų“ (4/14) ekipa, išvykoje 82:90 (26:16, 20:25, 20:26, 16:23) nusileidusi Palangos „Palangos“ (4/15) krepšininkams, o Utenos „Juventus“ (6/13) klubas savo aikštelėje 67:78 (17:20, 23:14, 20:23, 7:21) pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9/7) krepšininkams.