Publikuota: 2012 lapkričio 24d. 19:59

LKL: „Juventus“ pralaimėjo trilerį Kėdainiuose, tačiau teiks protestą

„Juventus“ nutraukė bronzinę „Šiaulių“ seriją LKL čempionate
Mato Valiulio nuotr. / „Juventus“ nusprendė teikti protestą

Apmaudžią nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė Utenos „Juventus“ (4/3) klubas, kuris svečiuose 73:74 (21:17, 21:18, 21:23, 12:16) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ (4/4) ekipai.

Pergalę uteniškiams galėjo atnešti paskutinis Darricko Leonardo metimas, tačiau po beveik pusvalandį trukusių diskusijų teisėjai nusprendė metimo neįskaityti.

Po šio sprendimo „Juventus“ ekipa nusprendė teikti protestą.

Pusantro kėlinio aikštelėje vyko lygi ir atkakli kova, o priekyje dažniau buvo aikštės šeimininkai. „Juventus“ klubas iniciatyvą perėmė du kartus iš toli pataikius Nerijui Varneliui bei tritaškį pridėjus Dariui Gvezdauskui, o ketvirčio pabaigoje iš viršaus įdėjęs Laimonas Kisielius padidino svečių persvarą iki septynių taškų – 42:35.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui D.Gvezdauskas dvitaškiu pirmą kartą padidino svečių pranašumą iki dviženklio (49:39), tačiau labiau atitrūkti Ryčio Vaišvilos auklėtiniams nepavyko. Negana to, kėlinio pabaigoje Gyčio Sirutavičiaus tikslių metimų dėka „Nevėžio“ deficitas aptirpo iki penkių taškų – 58:63.

Viskas iš naujo prasidėjo sužaidus dvi minutes lemiamame ketvirtyje, kai po penkių iš eilės Šarūno Kulevičiaus taškų rezultatas tapo lygus – 63:63. Darricko Leonardo ir Arvydo Čepulio metimai leido „Juventus“ vėl šiek tiek atsitiesti (68:63), tačiau likus žaisti keturias minutes aikštėje dar kartą buvo atstatyta pusiausvyra – 68:68.

Rezultatas lygus buvo ir prasidėjus paskutinei mačo minutei (70:70), o lemiamos dvikovos akimirkos tapo tikru trileriu. Darrickas Leonardas aidint finalinei dvikovos sirenai pataikė iš toli, tačiau vaizdo įrašą peržiūrėję arbitrai nusprendė metimo neįskaityti.

„Juventus“ komandai 18 taškų pelnė Darius Gvezdauskas (7 atk. kam.), 12 – Nerijus Varnelis /97 atk. kam.), 10 – Derrickas Leonardas (6 atk. kam.), 8 – Laimonas Kisielius (7 atk. kam., 4 rez. perd.), po 7 – Paulius Morkeliūnas ir Karolis Petrukonis, 6 – Arvydas Čepulis, 5 – Aidas Viskontas (5 rez. perd.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vytenis Jasikevičius (19 tšk.), Darius Šilinskis (14 tšk.) bei Šarūnas Kulevičius (10 tšk.).