2012 04 17

LKL ketvirtfinalį „Rūdupis“ pradėjo nušluodamas „Pieno žvaigždes“

Spurtas 20:0 ir pergalė 30 taškų skirtumu – taip antradienį prasidėjo didžiulę intrigą žadėjęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalis tarp Prienų „Rūdupio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubų – 94:64 (15:18, 28:20, 23:15, 28:11).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Mačo pradžia „Pieno žvaigždėms“ nieko blogo nežadėjo. Roberto Štelmaherio auklėtiniai šovė į priekį (9:2) ir laimėjo pirmąjį kėlinį (15:18).

Antrajame „Rūdupis“ persvėrė rezultatą, tačiau pabėgti nesugebėjo. Tai Virginijaus Šeškaus auklėtiniams pavyko po didžiosios pertraukos, kai šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (53:41).

Nors „Pieno žvaigždės“ dar bandė priešintis (56:51), įspūdingą spurtą 20:0 mačo pabaigoje surengęs „Rūdupis“ nepaliko jokių klausimų ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Rūdupis“: Arnas Labuckas 16, Adas Juškevičius 14, Valdas Dabkus 13, Artūras Milaknis ir Edgaras Želionis – po 11.

„Pieno žvaigždės“: TreVonas Hughesas 16, Eimantas Bendžius 10, Sylvesteris Morganas 9.

Antrasis poros mačas ketvirtadienį vyks Pasvalyje. Poros nugalėtojas pusfinalyje kausis su LKL čempionu Kauno „Žalgiriu“.