2010 11 30

LKL kovos: sėkmingas J.Sinicos debiutas „Rūdupyje“

Lietuvos krepšinio lygoje antradienį vakare sužaisti trys susitikimai. Prienų „Rūdupyje“ debiutavęs buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Justinas Sinica pelnė 10 taškų, o prieniškiai savų žiūrovų akivaizdoje 90:80 nugalėjo Palangos „Naglio-Adakrio“ ekipą.
LKL logotipas

Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 17 taškų persvarą, o po trečiojo kėlinio pirmavo net 28 taškų skirtumu. Visgi prieniškiai per anksti patikėjo pergale, tačiau net ir ženkliai sumažinę deficitą svečiai intrigos nesugrąžino.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Adas Juškevičius ir Giedrius Jankauskas surinko po 20 taškų.

Prienų „Rūdupis“ (8 pergalės ir 2 pralaimėjimai) turnyrinėje lentelėje užima aukštą antrą vietą.

Kitose LKL rungtynėse Panevėžio „Techasas“ užtikrintai 89:73 nugalėjo šeimininkę Alytaus komandą, o Vilniaus „Perlo“ (2–6) krepšininkai išvykoje 60:72 turėjo pripažinti Utenos „Juventus“ (6–3) komandos pranašumą.