LKL: „Lietuvos rytas“ sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“

Kirilas Natiažka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kirilas Natiažka
0

Sekmadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ LKL rungtynėse Kėdainiuose 96:52 (22:18, 20:16, 25:7, 29:11) sutriuškino vietos „Nevėžį“ ir įsirašė jau devintąją pergalę.

Viltis pakovoti dėl pergalės Kėdainių ekipa prarado trečiajame kėlinyje, kai surinko vos septynis taškus. Antroje rungtynių pusėje apsukas padidinę vilniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausias su 22 taškais buvo Gediminas Orelikas. 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Kirilas Natiažka. 12-a taškų rinko Paulius Dambrauskas, 11-a – Adas Juškevičius.

Kėdainių ekipai R.Biliartas surinko 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Lietuvos rytas“: G.Orelikas 22, K.Natiažka (9 atk. kam.) 15, P.Dambrauskas 12, A.Juškevičius 11, B.Baronas 9, E.Šeškus 8, T.Leslie ir M.Lukauskis (7 atk. kam.) po 7, M.Gecevičius 5, A.Valeika 0 (8 atk. kam.).

„Nevėžis“: R.Biliartas (8 atk. kam.) 18, R.Camphoras 9, Š.Kulevičius 7, T.Davisas ir M.Monroe po 5, V.Volkus ir D.Kumelis po 4.

„Lietuvos ryto“ startinis penketas: A.Juškevičius, M.Gecevičius, M.Lukauskis, G.Orelikas ir K.Natiažko.

Svečiai susikaupę pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 5 taškų pranašumą (13:8). Susitikimui neregistruotą A.Kavaliauską pavadavęs K.Natiažko jau buvo pasižymėjęs 4 taškais.

Po P.Dambrausko baudos metimo  vilniečiai tolo toliau – 20 :12. Kėlinio pabaigoje „Nevėžio“ legionieriai pataikė du tolimus metimus ir skirtumas sumažėjo 22:18.

K.Natiažko vėl pradėjo kelti grėsmę varžovų gynybai – 29:24 (25 min.). B.Baronas tritaškis leido „Lietuvos rytui“ pirmauti 11 taškų persvara (41:30, 28 min.).

Po dviejų ketvirčių vilniečiai buvo priekyje 42:34.

Po didžiosios pertraukos svečiai toliau neprastai sau netaikliai atakavo nuo trijų taškų linijos. V.Šeškaus auklėtinius gelbėjo kova dėl atšokusių kamuolių puolime.

K.Natiažko pelnė savo 13-tąjį tašką, M.Lukauskis rezultatyviai užbaigė ataką – 53:41 (26 min.).

„Lietuvos ryto“ spurtas tęsėsi – vilniečiai laimėjo atkarpą 11:0 (62:41, 28 min.).

Paskutinio ketvirčio metu Vilniaus klubas toliau triuškino varžovus. Po E.Šeškaus ir P.Dambrausko dvitaškių skirtumas šoktelėjo iki 30 taškų (73:43, 31 min.). „Lietuvbos rytas“ užtikrintai laimėjo rungtynes 96:52.