LKL: „Neptūnas“ į „Nevėžio“ krepšį įmetė 116 taškų

A. Venskaus nuotr. / Rungtynių akimirka
0

LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Neptūno“ (14-2) ekipa, kuri išvykoje 116:73 (33:29, 24:20, 23:16, 36:8) sutriuškino „Nevėžio“ (3-15) krepšininkus.

Septynis taškus pelnusio Vaidoto Volkaus vedini „Nevėžio“ krepšininkai sužaidus dvi minutes pirmavo (9:5). Savo lyderį turėjo ir svečiai – Deividas Gailius per pirmąsias minutes taip pat pelnė septynis taškus ir sumažino deficitą (11:10). V.Volkus tritaškiu metimu pelnė savo 10-ąjį tašką (20:16). D.Gailius trumpam išvedė svečius į priekį (22:23), tačiau tolimu metimu atsakė Marcusas Monroe (27:23). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė klaipėdiečiai ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 29:33.

Nerezultatyvią antro kėlinio pradžią pirmieji nutraukė „Neptūno“ krepšininkai (29:36). Justas Sinica pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Arnas Butkevičius ir svečiai nutolo (37:46). Rytis Biliartas efektingu dėjimu šiek tiek sumažino deficitą (41:48). Ekipos ir toliau daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir įpusėjus rungtynėms 49:57 pirmavo „Neptūnas“.

M.Monroe pataikė savo trečią tritaškį (54:61), tačiau svečiai suaktyvino gynybą ir nutolo (58:71), o po trijų kėlinių pirmavo 65:80.

Ketvirtą kėlinį klaipėdiečiai pradėjo spurtu 18:0 ir sudėliojo visus taškus ant „i“ (65:98). Šimtąjį „Neptūno“ tašką pelnė Vytautas Šarakaukas, o uostamiesčio krepšininkai pergalę iškovojo rezultatu 116:73.

„Nevėžis“: Vaidotas Volkus 18 tšk., Marcusas Monroe 17 tšk. (7 at. kam., 8 rez. perd., 2 blok., 9 klaidos), Rytis Biliartas 12 tšk., R. Camphoras 10, T. Davis 9, A. Klyuevas 4, T. Michnevičius 2, M. Kuprijanovas 1.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 14 tšk. (6 at. kam.), Deividas Gailius 13 tšk., Justas Sinica 12 tšk., Keithas Bensonas 12 tšk. (2 blokai), Mustafa Shakuras 11 tšk., Donatas Zavackas ir Valdas Vasylius po 9, Arnas Butkevičius, Martynas Mažeika ir Egidijus Dimša po 8, Vytautas Šarakauskas ir Simas Galdikas po 6.