Publikuota: 2012 spalio 3d. 21:13

LKL: „Neptūnas“ įsirašė pirmąją pergalę

„Neptūno“ komanda
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / „Neptūno“ komanda

BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Klaipėdos namuose nugalėjo Panevėžio "Lietkabelio" krepšininkus rezultatu 84:78.

Mačas Klaipėdoje prasidėjo atkakliai. Pirmajame kėlinyje nei viena komanda neturėjo didesnės iniciatyvos, tą atspindėjo ir rezultatas – po dešimties minučių  – 24:23 priekyje buvo „Neptūnas“.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą puolime ir pradėjo tolti nuo varžovų. „Lietkabelio“ krepšininkai sunkiai rezgė atakas, tuo tarpu klaipėdiečiai žaidė tikliau ir aktyviau, todėl prasidėjus didžiajai pertraukai turėjo jau dviženklį pranašumą – 52:36.

Trečiajame kėlinyje Panevėžio komanda kiek pristabdė šeimininkus ir neleido jiems dominuoti aikštėje. „Lietkabelio“ krepšininkai rungtyniavo drausmingiau tiek puolime, tiek gynyboje ir sumažino deficitą  – 56:64.

Paskutiniame  kėlinyje likus žaisti 4 minutes,  spurtą surengę svečiai  turėjo tik 3 taškų deficitą 73:76.

Likus žaisti 24 sekundes, „Lietkabelio“ deficitas buvo tik 2 taškai, tačiau rungtynių pabaiga nesėkmingai susiklostė panevėžiečiams.

Po to, kai vieną baudą realizavo L.Mikalauskas (81:78),  prie baudų metimo linijos stojęs K.Babkauskas nerealizavo 2 baudų metimų. „Lietkabelis“ buvo priverstas prasižengti, tačiau M.Mažeika pataikė vieną baudą, o vėliau ir  dvitaškį  bei užtvirtino „Neptūno“ pergalę.