2012 11 10

LKL: „Pieno Žvaigždės“ paskutinėmis mačo sekundėmis palaužė „Juventus“

Trečią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno Žvaigdžių“ krepšininkai, kurie paskutinėmis mačo sekundėmis 73:72 (16:20, 18:21, 19:16, 20:15) palaužė Utenos „Juventus“ (3/2) ekipą.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms „Pieno Žvaigždės“ dar turėjo 5 taškų deficitą (64:69), tačiau tuomet darbo ėmėsi Pasvalio klubo amerikiečiai. Dvitaškius vienas po kito sumetė Trevonas Hughesas, Tyrellas Biggsas ir Yancy Gatesas ir rezultatas tapo lygus – 70:70 (likus 2 min. 20 sek.).

Sporto grupė „Facebook“ tinkle. Junkis ir tu, spausk LIKE.

Tuomet rezultatą persvėrė puikiai šiame mače rungtyniavęs T.Hughesas (72:70), tačiau netrukus Aidas Viskontas jį vėl išlygino ir rungtyniauti liko tik 40 sekundžių.

Po pasvaliečių minutės pertraukėlės į puolimą nuskubėjęs Y.Gatesas išprovokavo A.Viskonto pražangą ir įmetė vieną baudos metimą, o paskutinė „Juventus“ ataka buvo nesėkminga ir jiems teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo T.Hughas, kurio sąskaitoje 21 taškas (7/11 dvit. 2/7 trit.) ir 13 atkovotų kamuolių. T.Biggsas pelnė 16, Gediminas Maceina – 10 taškų. 9 taškus ir 6 atkovotus kamuolius pridėjo Y.Gatesas.

„Juventus“ klube rezultatyviausiai rungtyniavo Derrickas Leonardas – 14 taškų ir 8 atk. kam., A.Viskontas (7 atk. kam.), Darius Gvezdauskas ir Laimonas Kisielius (7 atk. kam) po 10. Nerijus Varnelis ir Gintautas Matulis pridėjo po 9 taškus.