2012 03 09

LKL: po nokdauno atsigavęs „Lietuvos rytas“ nokautavo „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelio“ (3-15) krepšininkai pasiuntė Lietuvos vicečempionus į nokdauną rungtynių pradžioje, tačiau atsigavęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ (17-2) klubas, kalbant bokso terminologija, nokautavo varžovus – 77:49 (16:23, 18:11, 26:9, 17:6).
Krepšinio rungtynių akimirka
Renaldas Seibutis pelnė 18 taškų. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Galingai startavęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaideris „Lietkabelis“ dominavo pirmosiomis minutėmis – 15:4, 20:7.

Po tokio nokdauno „Lietuvos rytas“ atsigavo antrajame kėlinyje, kai persvėrė rezultatą savo naudai (23:24), o po didžiosios pertraukos dar įspūdingesniu spurtu 18:0 nokautavo varžovus (39:57).

Likęs laikas tebuvo formalumas.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 18, Tyrese‘as Rice‘as 16, Mindaugas Katelynas 12.

„Lietkabelis“: Šarūnas Vasiliauskas 13, Adomas Drungilas ir Julius Žurna po 8.

49 taškai „Lietkabeliui“ tapo šio sezono komandos antirekordu LKL lygoje. Per trečią ir ketvirtą kėlinius kartu sudėjus panevėžiečiai pelnė vos 15 taškų.

Tuo tarpu „Lietuvos rytui“ nedaug trūko iki sezono rekordo LKL lygoje – 44 taškų gynyboje, kuriuos įmetė Vilniaus „Sakalai“.

„Lietuvos rytas“ po šios pergalės iš pirmos turnyro lentelės vietos išstūmė trimis mačais mažiau sužaidusį šalies čempioną Kauno „Žalgirį“ (16-0), o „Lietkabelis“ kartu su „Palanga“ (3-15) lieka paskutiniai.