2011 11 05

LKL: „Sakalai“ po permainingos kovos palaužė kėdainiškius

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pasiekė Vilniaus „Sakalų“ (2 ir 5) klubas, kuris svečiuose po permainingos kovos 73:65 (11:16, 23:23, 14:13, 25:13) palaužė Kėdainių „Kėdainių Triobet“ (1 ir 4) komandą.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Susitikimas „Sakalams“ prasidėjo labai nesėkmingai ir jau sužaidus 5 minutes jie atsilikinėjo 0:11. Šeimininkai susikrovę dviženklį pranašumą jį turėjo ilgą laiką. Trečiajame ketvirtyje prabėgus 2 minutes „Kėdainiai Triobet“ pirmavo 45:34, tačiau vilniečiai laimėjo įspūdingą 5 minučių atkarpą 14:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:45. Kėdainiškiai turėjo savo atsaką – spurtas 9:0 leido vėl susigrąžinti ne tik iniciatyvą, bet ir persvarą – 54:48.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Kėdainių komanda buvo priekyje 56:50, bet „Sakalai“ dar kartą sugebėjo neleisti varžovams kelias minutes rinkti taškų, o patys jų pelnę 9, vėl persvėrė svarstykles savo naudai – 59:56. P. Beliavičius tritaškiu atstatė pusiausvyrą (59:59), bet čia pat 7 taškus be atsako pelnę svečiai atitrūko – 66:59.

Nors „Kėdainiai Triobet“ prieš prasidedant paskutinei minutei priartėjo (63:66), tačiau A. Gydros tolimas metimas sudėjo visus taškus ant „i“ šiame mače.

„Sakalai“: Evaldas Baniulis 18 (6 atk. kam.), Virginijus Sirvydis 12 (7 atk. kam.), Laurynas Samėnas ir Arvydas Gydra po 8, Augustas Pečiukevičius 7, Rolandas Matulis 6.

„Kėdainiai Triobet“: Chrisas Lowe‘as 16, Aurimas Adomaitis 10 (9 atk. kam.), Davidas McClure‘as (11 atk. kam.), Marius Valukonis ir Paulius Beliavičius po 8.