2014 11 15

LKL: „Šiauliai“ lengvai įveikė „Prienus“

BEKO-LKL čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Šiauliai“ (6-6). Šiauliečiai išvykoje 94:77 (21:18, 29:15, 24:24, 20:20) įveikė „Prienų“ (4-7) ekipą.
„Šiauliai“ – „Neptūnas“: LKL ketvirtfinalis
„Šiauliai“ – „Neptūnas“: LKL ketvirtfinalis / Alvydo Januševičiaus nuotr.

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo „Prienai“, tačiau Roko Giedraičio vedini šiauliečiai išlygino rezultatą (6:6). Į aštuonis „Šiaulių“ taškus prieniškiai atsakė trimis (11:16). Dominykas Milka vos pasirodęs aikštėje pelnė taškus, o kėlinį baigė pataikydamas tritaškį su sirena, tačiau „Šiauliai“ po pirmo ketvirčio buvo priekyje 18:21.

Septyni Modesto Kumpio taškai ir toliau leido svečiams tolti nuo varžovų (24:33). Į eilinius M.Kumpio taškus Arnas Labuckas atsakė keturiais taikliais baudų metimais iš eilės (29:38). Gintaras Leonavičius smeigė du tritaškius, o kėlinį užbaigė taikliu dvitaškiu ir „Šiauliai“ po pirmos rungtynių pusės pirmavo 17 taškų skirtumu – 33:50.

Jonathanas Lee trečiajame kėlinyje inicijavo „Šiaulių“ spurtą 8:0 (46:68). Svečių dominavimą kuriam laikui nutraukė Vidmantas Sragauskis ir Paulius Ivanauskas (53:68). Ryanas Olanderis atliko įspūdingą dėjimą su pražanga, o „Šiauliai“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo – 57:74.

Per dvi pirmąsias lemiamo ketvirčio minutes taškus rinko tik R.Olanderis ir D.Milka (61:80). M.Kumpys tritaškiu metimu padidino savo komandos persvarą iki 20 taškų (72:92). Prieš nuaidint finalinei rungtynių sirenai „Prienai“ dar šiek tiek sumažino deficitą ir rungtynės baigėsi rezutatu – 77:94.

„Prienai“: Dominykas Milka 16 tšk., Paulius Ivanauskas 14 tšk., Ovidijus Varanauskas 13 tšk. (6 at. kam., 3 rez. perd.), Vidmantas Sragauskis 12 tšk., Arnas Labuckas 11 tšk.

„Šiauliai“: Modestas Kumpys 19 tšk., Julius Jucikas 16 tšk., Jonathanas Lee 15 tšk. (6 at. kam., 6 rez. perd.), Gintaras Leonavičius 14 tšk. (5 rez. perd.).