2014 05 04

LKL: „Tonybet“ krepšininkai aštuoniese sutriuškino „Juventus“ ir išsiveržė į priekį serijoje 1:0

Sekmadienį LKL lygos ketvirtfinalio serijose yra žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirmosiose iš jų Prienų „Tonybet“ namuose nugalėjo Utenos „Juventus“ ir išsiveržė į priekį serijoje iki dviejų pergalių 1:0.
Laimonas Kisielius
Rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Prienų „Tonybet“ – Utenos „Juventus“ 88:70 (23:6, 20:21, 23:22, 22:21)

Traumų išretintai Prienų ekipai šiose rungtynėse atstovavo vos aštuoni krepšininkai, bet tai jiems nesutrukdė jau po pirmojo kėlinio pirmauti 23:6. Antrąjį kėlinį vienu tašku laimėjo svečiai iš Utenos, tačiau trečiajame iniciatyvą vėl perėmė prieniškiai. Ketvirtajame kėlinyje lemiamo šturmo nesurengę ir toliau klydę uteniškiai turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo 18 taškų pelnęs ir 12 kamuolių atkovojęs Martynas Linkevičius. Mindaugas Lukauskis pridėjo 17 taškų, Artūras Valeika – 15.

„Juventus“ ekipoje 16 taškų surinko J. Hazellis. Po 15 taškų pridėjo A. Viskontas ir S.Kulvietis.