LKL: Utenos „Juventus“ po trilerio iškovojo pergalę Panevėžyje

Utenos krepšininkai pasiekė dramatišką pergalę
V.Rediko nuotr. / Utenos krepšininkai pasiekė dramatišką pergalę
0

Sudėtingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo Utenos „Juventus“ (3/3) ekipa, kuri svečiuose 86:84 (25:22, 13:18, 22:23, 26:21) palaužė penktąją nesėkmę iš eilės patyrusią Panevėžio „Techaso“ komandą.

Mindaugo Kalvelio ir Osvaldo Matulionio vedami „Techaso“ krepšininkai likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo padidinę pranašumą iki šešių taškų (63:57), tačiau uteniškiai surengė spurtą 7:0 po Dariaus Pakamanio bei Romano Gumeniuko metimų persvėrė rezultatą savo naudai – 64:63.

Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje Gintautas Matulis dvitaškiu padidino „Juventus“ persvarą iki penkių taškų (70:67), o Žygimantas Šeštokas tolimu metimu tiek šiek tiek padidino uteniškių atotrūkį – 74:67. Visgi į lemiamą šturmą pakilę „Techaso“ krepšininkai pelnė septynis taškus be atsako ir likus žaisti tris minutes rezultatas vėl tapo lygus – 74:74.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei du taškus pelnė G.Matulis, iš po krepšio pataikė Karolis Petrukonis (81:77), dvitaškį pridėjo Darius Pakamanis (83:77), o per likusį laiką uteniškiai pergalės iš savo rankų jau neišleido.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Karolis Petrukonis (9 atk. kam.), 17 – Darius Pakamanis (8 atk. kam.), po 10 – Romanas Gumeniukas ir Arūnas Vasiliauskas, 9 – Vaidotas Volkus, 8 – Žygimantas Šeštokas, po 6 – Gediminas Maceina (5 rez. perd.) ir Gintautas Matulis.

Panevėžio ekipai po 20 taškų surinko Mindaugas Kalvelis (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Osvaldas Matulionis.