2011 01 15

LKL: V.Volkaus dvitaškis atnešė „Techasui“ pergalę

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Panevėžio „Techaso“ (8 ir 5) krepšininkai išvykoje 63:61 (13:15, 19:10, 21:17, 10:19) nugalėjo Vilniaus „Sakalų“ (3 ir 10) klubą.
„Sakalų“ gerbėjai neturėjo progos džiaugtis pergale
„Sakalų“ gerbėjai neturėjo progos džiaugtis pergale / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmajame kėlinuke savo sąlygas diktavo „Sakalų“ ekipa, kuri po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 15:13. Antrajame ketvirtyje svečiai iš Panevėžio spurtavo 10:0 bei išsiveržė į priekį – 26:20. Pirmoji mačo dalis pasibaigė „Techasui“ pirmaujant 32:25.

Po didžiosios pertraukos iniciatyva toliau priklauso G.Leonavičio auklėtiniams. Tiesa, sužaidus 6 minutes vilniečių deficitas buvo aptirpęs iki 6 taškų (36:42), tačiau „Techasas“ greitai susigrąžino dviženklę persvarą, kurią turėjo ir pasibaigus trims ketvirčiams – 53:42.

Supratę, kad trauktis nebėra kur „Sakalai“ lemiamą mačo atkarpą pradėjo galingu spurtu 12:0 bei sumažino deficitą iki minimumo – 54:55. Po minutės pertraukėlės „Techasas“ pelnė 5 taškus be atsako ir truktelėjo į priekį – 60:54. Likus žaisti 29 sekundes A.Gydra išlygino rezultatą – 61:61. Lemiamos svečių atakos metu iniciatyvos ėmėsi V.Volkus, kuris pataikė dvitaškį bei vilniečių atsakui paliko 4 sekundes – 63:61. Per likusį laiką „Sakalams“ atakos surengti nepavyko.

Sakalai“: Virginijus Sirvydis 13, Rolandas Matulis 12 (15 atk. kam.), Arvydas Gydra 11, Žydrūnas Stankus 9.

Techasas“: Gintaras Leonavičius 15, Ernestas Ežerskis 13, Tomas Černeckis 12, Marius Valukonis (9 atk. kam.) ir Šarūnas Kulevičius po 6.