2011 04 02

LKL: „Žalgiris“ per penkias minutes nokautavo „Juventus“, Paulius Jankūnas surinko 43 naudingumo balus

Penkių minučių atkarpą rezultatu 22:4 trečiajame kėlinyje laimėjusi Kauno „Žalgirio“ ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse svečiuose 93:77 (20:16, 18:19, 36:20, 19:22) įveikė Utenos „Juventus“ (12/10) klubą ir iškovojo 22-ąją pergalę iš eilės.
Paulius Jankūnas
Paulius Jankūnas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Įspūdingai rungtynėse Utenoje rungtyniavo Paulius Jankūnas. Puolėjas per 22 minutes pelnė 32 taškus (9/10 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 43 naudingumo balus. Tai buvo geriausias Lietuvos rinktinės nario pasirodymas šį sezoną.

„Nemėgstu vertinti savo žaidimo, bet šiandien komanda žaidė per mane. Žinoma, todėl, kad man krito. Buvau susikaupęs“, – „Sport1“ televizijai kalbėjo P.Jankūnas.

Rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, nes per pirmąsias dvidešimt minučių kova vyko taškas į tašką ir po dviejų kėlinių komandas teskyrė trys taškai.

Galingai trečiąjį kėlinį pradėję žalgiriečiai laimėjo trijų minučių atkarpą 12:4 ir po penkių iš eilės Manto Kalniečio taškų pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 50:39. Likus žaisti tris minutes komandas skyrė 11 taškų (81:70), o rungtynes žalgiriečiai laimėjo rezultatu 93:77.

„Juventus“: Ž.Urbonas 17 (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 1/2, baudos 6/6), A.Adomaitis 15 (dvitaškiai 6/8, 7 atk. kam.), G.Matulis 11.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 32 (dvitaškiai 9/10, tritaškiai 3/3, baudos 5/5, 7 atk. kam., naud. 43), T.Delininkaitis 13, T.Klimavičius 11, M.Kalnietis (6 rez. perd.) ir T.Plaistedas – po 9, M.Brownas 8, A.Milaknis 4, B.Marjanovičius 3, D.Collinsas ir O.Samhanas – po 2.