2012 02 14

LMKL: „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda turėjo pripažinti „Sirenų“ pranašumą

Rungtynių maratono išsekintos Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės patyrė skaudžią nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Sostinės klubo krepšininkės namuose 62:67 (10:17, 13:16, 10:16, 29:18) turėjo pripažinti Kauno rajono „Sirenų“ pranašumą ir turnyro lentelėje užima trečiąją vietą. Kauno rajono klubas – antras.
Rungtynių akimirka / bckibirkstis.lt nuotr.

Vilniaus ekipa varžovėms priešinosi tik pirmo kėlinio pradžioje (6:6), netrukus „Sirenų“ ekipa perėmė iniciatyvą į savo rankas (10:17). Antrame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai ir toliau nepavyko atrasti savo žaidimo (18:25), o kėlinį sostinės ekipa baigė atsilikinėdama dešimties taškų skirtumu (23:33).

Trečiajame kėlinyje aikštėje ir toliau dominavo Kauno rajono ekipa (25:43). Ketvirtame kėlinyje „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandai sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (62:66), tačiau daugiau pasiekti pritrūko laiko ir Vilniaus klubas turėjo pripažinti varžovių pranašumą (62:67).

Naudingiausiai Vilniaus komandoje žaidė Gintarė Petronytė. Vidurio puolėja per 36 minutes pelnė 12 taškų (3/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 6/10 baudos), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir blokavo 4 metimus.

Krepšininkui pritrūko trijų atkovotų kamuolių iki šio sezono rekordo ir septynių iki lygos rekordo. G.Petronytė šį sezoną jau vieną LMKL rekordą pagerino. Krepšininkė rungtynėse su „Sūduva“ pataikė visus penkiolika mestų baudos metimų.

Eglė Šniokaitė pelnė 15 taškų (3/9 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 6/9 baudos), Kristina Vengrytė – 11 (4/10 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4 kld.), Sakellie Daniels – 8 (4/8 dvitaškiai), Greta Šniokaitė – 7 (2/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 0/2 baudos, 4 kld.), Šarūnė Povilionytė – 6 (1/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/1 baudos), Santa Dreimanė – 3 (1/5 dvitaškiai), o Ieva Prėskienytė taškų nepelnė.

Vilniaus ekipa nesustabdė „Sirenų“ lyderių poros. Kristina Alminaitė pelnė 25 taškus (9/17 dvitaškiai, 7/7 baudos) ir atkovojo 14 kamuolių, o Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė įmetė 24 taškus (6/14 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 9/11 baudos) ir atkovojo 7 kamuolius.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais jau trečiadienį. Vilniaus komandai iššūkį mes Kauno „LKKA-Aisčių“ krepšininkės.