2011 10 29

LMKL pirmenybėse sėkmė lydėjo aikštelių šeimininkes

Pergalingą pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia daugkartinė čempionė Kauno „Viči-Aisčių“ ekipa (3/0), namuose 85:68 sutriuškinusi Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandą (0/3).
Rungtynių akimirka / Augusto Didžgalvio nuotr.
Temos: 2 Mama Krepšinis

Savo gerbėjus nudžiugino Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės, namuose kiek netikėtai nugalėjusios Kauno „LKKA-Aistes“. Lygos debiutančių pergalę lėmė puikiai sužaistas ketvirasis kėlinys.

Marijampolės krepšininkės po trijų kėlinių dar buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, tačiau lemiamu metu išsaugojo daugiau šaltakraujiškumo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. „Sūduvai“ tai buvo antroji pergalė Rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelniusi Ligita Kinkevičienė, 14 pridėjo Tatjana  Melnikova, 13 – Liudmila Maltseva.

„LKKA-Aistės“ laimėjo kovą dėl kamuolio, tačiau visas jų pastangas niekais vertė klaidos, kurių kaunietės padarė net 25. Po 3-5 klaidas padarė šešios žaidėjos. Rezultatyviausiai žaidė Neringa Skadaitė, surinkusi 16 taškų. 13 įmetė Jolanta Marmienė.

Penktadienį iškovojusios pergalę svečiuose prieš „Sirenas“, šeštadienį „Utenos“ krepšininkės pristigo jėgų kautis Klaipėdoje su „Lemminkainen“. LMKL vicečempionės nugalėjo viešnias iš Aukštaitijos 73:60.

„Lemminkainen“ ekipa pamatus pergalei paklojo geriau kovodama dėl kamuolio ir rečiau klysdama už varžoves. Tai buvo trečioji uostamiesčio krepšininkių pergalė LMKL čempionate.

„Utenos“ lyderė Ela Briedytė, vedusi komandą į pergalę penktadienį, kaip ir įžaidėja Eglė Žygelytė, šįkart liko šešėlyje. Šios ekipos sąskaitoje liko dvi pegalės po ketverių rungtynių.