2014 01 04

LMKL: „Rūta-Universitetas“ neatlaikė „Fortūnos“ atakų uragano

Ketvirtoje turnyro lentelės vietoje įsitvirtinusi Klaipėdos „Fortūna“ iškovojo aštuntąją pergalę LMKL lygoje. Rezultatyviausias rungtynes sezone sužaidęs uostamiesčio klubas nepaliko jokių vilčių čempionato autsaiderei Šiaulių „Rūtai-Universitetui“ ir varžoves išvykoje sutriuškino net 108:58 (32:15, 23:11, 29:16, 24:16). Studentės čempionate pralaimėjo visus 15 žaistų susitikimų.
Eglė Šikšniūtė
Eglė Šikšniūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kova aikštelėje vyko vos porą minučių, kai po Tatjanos Khatsko dvitaškio „Rūta-Universitetas“ atsiliko minimalia persvara – 6:7. Beveik pusę komandos taškų pirmajame kėlinuke surinkusi Lina Aglinskaitė ir Eglė Šikšniūtė labiausiai prisidėjo prie klaipėdiečių spurto ketvirčio viduryje, per kurį „Fortūnos“ pranašumas tapo dviženklis.

Antrojo kėlinuko pradžioje po 5 iš eilės Simonos Dobrovolskytės taškų komandas skyrė jau 22 taškai – 38:16. Po minutės pertraukėlės „Rūtai-Universitetui“ pavyko išlyginti žaidimą, tačiau prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkės triskart suklydo, leisdamos „Fortūnai“ padidinti persvarą iki 29 taškų.

Didžiąją dalį trečiojo ketvirčio šiaulietės kiek atsipalaidavusioms varžovėms niekuo nenusileido, bet jo pabaigoje uostamiesčio krepšininkės pataikė 3 tolimus metimus, dar kartą nubausdamos „Rūtą-Universitetą“ už klaidas puolime – 84:42. Per paskutines 10 minučių viešnios apsukų puolime nemažino ir ne tik dar padidino savo persvarą, bet ir pirmą kartą šiame sezone surinko triženklį taškų skaičių.

„Fortūna“ dominavo kovoje dėl atšokusių kamuolių – 56:28.

„Rūta-Universitetas“: I.Mikelėnaitė 17, A.Kirijenko 15, T.Khatsko 9.

„Fortūna“: L.Angliskaitė 22, S.Dobrovolskytė 19, E.Šikšniūtė 15.