2013 12 28 /21:59

„LSU-Atleto“ krepšininkai iškopė į Kauno rajono mero taurės finalą

Garliavos sporto ir kultūros centre be staigmenų šeštadienį prasidėjo keturių ekipų tarptautinis Kauno rajono mero taurės turnyras. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Kauno rajono „LSU-Atletas“ susitiko su NKL rungtyniaujančiu Šakių „Zanavyku“ ir sutriuškino varžovus 103:80 (21:23, 22:25, 32:16, 28:16).
LSU-Atletas
LSU-Atletas / lsu.lt

Mačo pradžioje Šakių krepšininkai žaidė kovingai: jie ne tik laimėjo pirmąjį kėlinį, bet ir antrojo pradžioje įgijo dviženklę (33:23) persvarą.

LSU komandai iki pertraukos pavyko tik sušvelninti rezultatą – 43:48. Trečiąjį kėlinį „LSU-Atleto“ krepšininkai pradėjo susikaupę ir, laimėję trijų minučių atkarpą 12:2, išsiveržė į priekį – 55:50.

Po Vidmanto Sragauskio tritaškio metimo kėlinio viduryje LSU krepšininkai pirmavo jau dešimties (67:57) taškų persvara.

Paskutiniame ketvirtyje LSU komanda nemažino apsukų, o Šakių krepšininkai pritrūko jėgų. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, Kauno rajono komandos pranašumas nekėlė abejonių – 85:67.

„LSU-Atletas“: Šarūnas Vingelis 21, Žygimantas Skučas ir V.Sragauskis po 20, Karolis Babkauskas 19.

„Zanavykas“: Paulius Beliavičius 24, Vilius Šumskis 19.

Sekmadienį „LSU-Atletas“ turnyro finale žais su Alytaus „Dzūkijos“ ir Atyrau „Barsy“ (Kazachstanas) pusfinalio poros nugalėtoju.

Į turnyro finalą pateko ir Alytaus „Dzūkijos“ klubas pateko. Šeštadienį Garliavos sporto centre alytiškiai 82:66 (26:15, 25:10, 13:26, 18:15) nugalėjo Baltijos krepšinio lygoje rungtyniaujančius Atyrau „Barsy“ krepšininkus iš Kazachstano.

„Dzūkija“: Darius Gvezdauskas 21, Paulius Dambrauskas 13, Eigirdas Žukauskas 12, Adamas Lapeta 10.

„Barsy“: Dmitrijus Gavrilovas 11, Gytis Sirutavičius, Edgaras Želionis ir Michailas Jevstignejevas po 10.