Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mindaugas Kuzminskas: „Žvaigždžių diena“ prasideda nuo balsuotojų ir jų pasirinkimo“

Mindaugas Kuzminskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas dabar gali svajoti tik apie Ispanijos „Žvaigždžių dieną“, nors dar visai neseniai jį analogiškoje LKL šventėje norėdavo matyti didžioji dalis Lietuvos krepšinio gerbėjų. Pats Mindaugas pripažįsta, kad per „Žvaigždžių dieną“ jis pasikraudavo teigiamų emocijų.

„Žvaigždžių diena“ vyksta sezono vidury, prieš sezonui persiritant į antrą pusę. Dalyvavimas joje man būdavo kaip savotiškas galvos išvalymas, atsipalaidavimas, tokia šventė, kuri skirta ne tik tau pačiam, bet ir žiūrovui. Man maloniausia būdavo, kad su žaidėjais iš kitų komandų galėdavome susitikti visiškai kitokioje aplinkoje“, – sakė M.Kuzminskas.

– Kuo sirgaliams įdomi „Žvaigždžių diena“?

– Šiais laikais dėjimais ar tolimais metimais žmonių nenustebinsi, todėl „Žvaigždžių dienos“ rungtynėms reikalingi tokie sportininkai, kurie gali elgtis laisvai, kurie šventėje gali parodyti ne tik krepšinio elementų, bet ir aktorystės. Tai žmonėms yra įdomu, ne tritaškiai ar dėjimai iš viršaus. Juk žmonės užtektinai tokių epizodų prisižiūri ir per paprastas rungtynes.

„Žvaigždžių dienos“ rungtynėms reikalingi tokie sportininkai, kurie gali elgtis laisvai, kurie šventėje gali parodyti ne tik krepšinio elementų, bet ir aktorystės.

– Mindaugai, ar tokių aktorystės elementų galima pasiruošti, ar tai yra talentas?

– Manau, gali būti ir taip, ir taip. Pavyzdžiui, Jonas Valančiūnas paskutinei savo LKL „Žvaigždžių dienai“ buvo pasiruošęs iš anksto, nes teisėjo aprangą reikėjo iš kur nors gauti. O tokiam kaip Mantas Kalnietis viskas išeidavo ekspromtu ir natūraliai. Tokie žmonės šventėms yra labai reikalingi.

– O kuriam tipui jūs pats priklausote? Ruošdavotės šventėms?

– Tiesą sakant, nelabai. Aš esu kuklesnis, todėl stengdavausi gražiau įdėti iš viršaus, kas irgi sunkiai pavykdavo (juokiasi).

– Lietuvos publiką dar įmanoma kuo nors nustebinti?

– Aš manau, kad visų pirma turi pasistengti pati publika. „Žvaigždžių diena“ prasideda nuo balsuotojų ir jų pasirinkimo. Būtent jie turi pasistengti į „Žvaigždžių dieną“ deleguoti tuos krepšininkus, kurie tam yra tinkami. Dabar yra didžiulė priešprieša tarp kai kurių sirgalių, todėl dauguma balsuoja už savo mėgstamos komandos krepšininkus, o ne už tuos, kurie tą šventę galėtų padaryti įspūdingesnę. Juk nėra taip, kad būtent „Žalgiryje“ ar „Lietuvos ryte“ turi žaisti tie, kurie moka sukurti įdomią šventę. Kiekvienas balsuotojas turi pradėti nuo savęs ir balsuoti už labiausiai tinkamus.

– Neskirstykime į „Rytus“ ir „Vakarus“, bet jei reikėtų pasirinkti penkis LKL krepšininkus, kurie, jūsų manymu, yra labiausiai verti žaisti „Žvaigždžių dienoje“?

– Į tokį klausimą nėra taip lengva atsakyti, tad aš išvardysiu šiek tiek daugiau žaidėjų. Manau, kad tokiai šventei yra būtini žalgiriečiai Šarūnas Jasikevičius ir Martynas Pocius, prieniškiai Arvydas Šikšnius ir Artūras Valeika bei legionieriai: J.Palacios iš „Lietuvos ryto“, C.Cooperis iš „Šiaulių“ ir A.Matthews iš „Juventus“. 

– Ar jausdavote skirtumą, kai teko žaisti penkete kartu su žalgiriečiais ir su kitų komandų nariais?

– Su savo komandos draugais žaisti yra šiek tiek lengviau, kadangi tarpusavio supratimas aikštelėje būna daug geresnis. Kai su kitais žaidėjais susitinki pirmą kartą būna daug nesusipratimų. Šiuo atveju, man smagiau būdavo žaisti su pažįstamais krepšininkais.

Mes turime labai daug gerų metikų, todėl, norėdamas laimėti šį konkursą, turi būti pasiruošęs labai tvirtai – tiek psichologiškai, tiek fiziškai.

– Pats, Mindaugai, porą kartų dalyvavote ir tritaškių konkurse. Žinote atsakymą, ko pritrūko, kad nors kartą laimėtumėte?

– Būtent taiklių metimų ir trūko. Lietuvoje laimėti tokį konkursą yra be proto sunku. Kai pasižiūriu kitų lygų rezultatus, jie yra gerokai prastesni nei Lietuvoje. Mes turime labai daug gerų metikų, todėl, norėdamas laimėti šį konkursą, turi būti pasiruošęs labai tvirtai – tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Aišku, reikia ir šiek tiek sėkmės.

– Visada maniau, kad visi yra pasiruošę tiek psichologiškai, tiek fiziškai...

– Atrodo, kad esi pasiruošęs, bet jei laimi kitas, vadinasi, jis ir yra geresnis metikas. Juk daugiau nei dešimties žaidėjų tikslas yra tas pats, o laimi tik vienas.

LKL „Žvaigždžių diena“ bus surengta kovo 2 dieną 16.00 valandą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek