2015 04 23

Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu pateko į finalinį Eurolygos ketvertą

Ketvirtadienį Eurolygoje tęsėsi ketvirtfinalio serijos. Madrido „Real“ klubas Stambule nugalėjo „Anadolu Efes“ ekipą, laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1 ir tapo trečiuoju finalinio ketverto dalyviu.
Dario Šaričius ir Jonas Mačiulis
Dario Šaričius ir Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Stambulo „Anadolu Efes“ – Madrido „Real“ 63:76 (21:18, 18:15, 10:18, 14:25)

Įtempta kova tęsėsi visų rungtynių metu. Turkai po pirmojo kėlinio pirmavo trimis taškais, po antrojo – šešiais. Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus – 42:42. Iki kėlinio pabaigos „Real“ sugebėjo įgyti vos dviejų taškų pranašumą – 51:49.

Turkijos klubą pražudė klaidos. Jų šeimininkai padarė net 18, kol „Real“ suklydo vos keturis kartus.

Daug sparčiau svečiai tolo ketvirtajame kėlinyje. Sužaidus dvi minutes, „Real“ pirmavo devyniais taškais 58:49. Turkai sugebėjo atsigriebti ir sumažinti skirtumą iki vieno taško. Įpusėjus kėliniui ispanai pirmavo šešiais taškais. Rungtynių pabaigą geriau sužaidę Madrido „Real“ krepšininkai žengė į finalo ketvertą.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Rudy Fernandezas, Sergio Llullas surinko 14, Sergio Rodriguezas – 12, Jaycee Carrollas ir Felipe Reyesas pridėjo po 10.

Jonas Mačiulis per 12 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvitašk., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

Stambulo ekipai 16 taškų pelnė Nenadas Krstičius, Mattas Janningas pridėjo 10 taškų.

Jonas Mačiulis per 12 minučių pelnė 3 taškus

Trečiosios serijos rungtynės Stambule buvo vienintelės pergalingos Turkijos klubui. Tuomet paskutinę rungtynių sekundę iš toli pataikęs Mattas Janningas išplėšė pergalę turkams.

Kitokia gaida turkams baigėsi dvejos ketvirtfinalio rungtynės Madride. Nors „Anadolu Efes“ abejose rungtynėse pirmavo dviženkliu taškų skaičiumi, sugebėjo iššvaistyti pranašumą ir patyrė du pralaimėjimus.

Vietas finaliniame Eurolygos ketverte jau užsitikrino Stambulo „Fenerbahce“ ir Maskvos CSKA klubai.