2011 01 08

Majamio „Heat“ svečiuose iškovojo 12 pergalių iš eilės (video)

Aštuntą pergalę iš eilės NBA reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ (29 pergalės ir 9 pralaimėjimai) klubas.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Heat“ krepšininkai svečiuose po pratęsimo 101:95 (30:18, 25:30, 20:24, 16:19, 10:4) palaužė trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusią Milvokio „Bucks“ (13 pergalių ir 21 pralaimėjimas) komandą, kuri užima devintą vietą Rytų konferencijoje.
Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 31 žaidimo minutę (31:12) Ž. Ilgauskas pataikė 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo abu baudų metimus.
26 taškais prie pergalės prisidėjo LeBronas Jamesas (10 atkovotų kamuolių), 16 – Chrisas Boshas (12 sugriebtų kamuolių), 15 – Carlosas Arroyo, 14 – Dwyane'as Wade'as.
Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Chrisas Douglas Robertsas (30 tšk.), Johnas Salmonsas (15 tšk.), Earlas Boykinsas (14 tšk.), Andrew Bogutas (12 tšk.) bei Lucas Richardas Mbahas a Moute'as (10 taškų).
Tai buvo dvidešimtoji „Heat“ krepšininkų pergalė per dvidešimt vienerias paskutiniąsias NBA reguliariojo sezono rungtynes bei dvyliktoji ir eilės pergalė svečiuose.
Ilgiausias pergalių serija svečiuose priklauso Los Andželo „Lakers“ krepšininkams, kurie 1971–1972 metų sezone laimėjo šešiolika rungtynių iš eilės.