2014 01 15

Marcas Gasolis grįžo į aikštę po 7-ių savaičių, o „Grizzlies“ įveikė „Thunder“

Naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku NBA reguliariajame sezone buvo sužaistos keturios rungtynės. Vienose iš jų pralaimėjimą patyrė ir vienas lygos lyderių „Oklahoma City Thunder“.
Marcas Gasolis
Marcas Gasolis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Memphis Grizzlies“ (18/19) – „Oklahoma City Thunder“ (28/10) 90:87 (24:16, 19:31, 29:20, 18:20)

„Grizzlies“ komandoje į aikštę po septynių savaičių pertraukos, praleidęs 23 rungtynes, grįžo vidurio puolėjas Marcas Gasolis. Komanda tai pažymėjo pirmą kartą šį sezoną iškovodama trečią pergalę iš eilės ir ne prieš bet ką, o vieną Vakarų konferencijos ir lygos lyderių.

Likus žaisti mažiau nei minutę „Grizzlies“ pirmavo 87:84, tačiau galimybe padidinti rezultatą nepasinaudojo. K.Durantas ėmėsi iniciatyvos ir sutraukęs prie savęs varžovus numetė kamuolį S,Ibakai, kuris prametė tritaškį likus žaisti 20 sekundžių.

Prie baudų metimo linijos tojo Z.Randolphas, kuris rezultatą padidino (88:84), tačiau S.Ibaka iškart smeigė tritaškį (88:87). Vis dėlto, C.Lee ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo ir jis užtvirtino pergalę – 90:87.

„Grizzlies“: C.Lee (7/12 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) 24, Z.Randolphas (7/21 dvit., 13 atk. kam.) 23, M.Conley 19, M.Gasolis (3/7 dvit., 6/8 baud., 4 atk. ka.) 12.

„Thunder“: K.Durantas (15/28 dvit., 0/4 trit., 7/9 baud.) 39, R.Jacksonas (3/5 trit.) 17, S.Ibaka (9 atk. kam.) 11.