Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mariaus Runkausko atstovaujamas „Asesoft“ užsitikrino vietą kitame Europos taurės etape

Marius Runkauskas
facebook.com/CSUAsesoft nuotr. / Marius Runkauskas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį sužaistos likusios septynerios 2014-2015 metų sezono Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro devintojo turo rungtynės.

Penktąją pergalę iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo bei kelialapį į „Last 32“ etapą užsitikrino Ploješčio „Asesoft“ komanda su Mariumi Runkausku, svečiuose po dviejų pratęsimų 112:110 (20:15, 25:23, 22:21, 17:25, 12:12, 16:14) palaužusi Jeruzalės „Hapoel“.

Lietuvio indėlis į pergalę per 30 žaidimo minučių (30:10) – 16 taškų (2/6 dvit., 3/10 trit., 3/4 baud.), 2 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei rezultatyvus perdavimas.

Antrosios konferencijos E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 7 2 742:686
2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 6 3 720:688
3. Ploješčio „Asesoft“ (Rumunija) 5 4 749:748
4. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 5 4 679:697
5. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 2 7 718:729
6. Belgrado „Partizan“ (Serbija) 2 7 649:709

Trečiąją nesėkmę patyrė antrąją vietą antrosios konferencijos A grupėje užimantis Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Baskets“ klubas, namuose 63:70 (18:13, 14:12, 17:26, 14:19) pralaimėjęs septintąją pergalę iškovojusiems grupės lyderiams Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkams.

Lietuvis buvo įtrauktas į susitikimo protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė.

Pirmosios konferencijos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 8 1 671:626
2. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 6 3 692:594
3. Saragosos CAI (Ispanija) 4 5 753:736
4. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 4 5 678:688
5. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 3 6 673:764
6. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 2 7 648:707

B grupės rungtynių rezultatai:

Kantu „FoxTown“ – Dižono JDA 89:63
Vilerbano ASVEL – Ostendės „Telenet“ 70:78
Kvakenbriuko „Artland Dragons“  – Las Palmaso „Herbalife“ 81:90

Pirmosios konferencijos B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 9 0 764:638
2. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 5 4 685:689
3. Dižono JDA (Prancūzija) 5 4 641:674
4. Kantu „FoxTown“ (Italija) 4 5 661:669
5. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 3 6 678:718
6. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 8 660:701

C grupės rungtynių rezultatai:

Sevilijos „Baloncesto“ – Nansi SLUC 85:75
Šarlerua „Spirou Belgacom“ – Oldenburgo „Baskets“ 62:75

Pirmosios konferencijos C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos „Acea“ (Italija) 7 2 760:693
2. Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 5 4 694:666
3. Nansi SLUC (Prancūzija) 5 4 689:680
4. Nimburko ČEZ (Čekija) 4 5 680:698
5. Oldenburgo „Baskets“ (Vokietija) 3 6 657:671
6. Šarlerua „Spirou Belgacom“ (Belgija) 3 6 643:715

Į kitą varžybų etapą – „Last 32“ turnyrą – pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias.

Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės aštuntfinalio etapą. Europos taurės savininkas automatiškai iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono Eurolygą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek