2012 03 31

Martynas Gecevičius nežaidė, bet „Olympiacos“ iš Eurolygos eliminavo „Montepaschi“

Martynas Gecevičius pirmą kartą pateko į Eurolygos finalo ketvertą. Pirmą sezoną legionieriaus duoną kremtantis lietuvis kartu su Pirėjo „Olympiacos“ penktadienį 76:69 eliminavo kitą lietuvišką klubą – Sienos „Montepaschi“ su Kšištofu Lavrinovičiumi ir Rimantu Kaukėnu.
Martynas Gecevičius pelnė pirmuosius taškus ketvirtfinalio serijoje.
Martynas Gecevičius penktadienį liko ant atsarginių žaidėjų suolo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių „Olympiacos“ laimėjo rezultatu 3:1. Eurolygos pusfinalyje Graikijos vicečempionai varžysis su „Barcelona“ (Ispanija) klubu.

„Olympiacos“ atitrūko mačo pabaigoje

Lygiai vykusio mačo ketvirtajame kėlinyje švieslentėje dar degė lygus rezultatas (61:61), bet „Olympiacos“ spurtavo ir įgijo lemiamą pranašumą (67:61).

„Montepaschi“ dar bandė gelbėtis (72:69), bet „Olympiacos“ baudos metimais įtvirtino pergalę.

M.Gecevičius šeimininkų pergalę šį kartą stebėjo tik nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Tuo tarpu K.Lavrinovičius pralaimėjusių gretose buvo vienas lyderių. Lietuvis per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

R.Kaukėnas nežaidė dėl traumos.

„Olympiacos“: Vassilis Spanoulis ir Kyle'as Hinesas (7 atk. kam.) – po 19, Giorgis Printezis (9 atk. kam.) ir Acie Law – po 8, Kostas Sloukas 7.

„Montepaschi“: Nikos Zisis ir Davidas Andersenas (11 atk. kam.) – po 15, Igoris Rakočevičius 11, Bo McCalebbas ir Kšyštofas Lavrinovičius – po 10.