2012 03 28

Martynas Gecevičius pelnė pirmuosius taškus, o „Olympiacos“ nušlavė „Montepasci“

Martynas Gecevičius ir Pirėjo „Olympiacos“ atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos finalo ketverto. Graikijos vicečempionai trečiadienį namuose negailestingai 75:55 (14:12, 18:9, 16:9, 17:25) sutriuškino Kšištofo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno Sienos „Montepaschi“ (Italija) ekipą.
Martynas Gecevičius pelnė pirmuosius taškus ketvirtfinalio serijoje.
Martynas Gecevičius pelnė pirmuosius taškus ketvirtfinalio serijoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po šios pergalės „Olympiacos“ ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1, o ketvirtosios poros rungtynės penktadienį dar kartą vyks Pirėjuje.

Nors mačą netgi geriau pradėjo „Montepashi“ ekipa (0:5, 3:10), daugkartiniai Italijos čempionai netrukus įstrigo geležinėje „Olympiacos“ gynyboje.

Per daugiau nei 20 minučių „Montepaschi“ sukrapštė vos 11 taškų! Tuo tarpu „Olympiacos“ per šį laiką įmetė 37-is ir dominavo aikštelėje (40:21).

Ketvirtajame kėlinyje praraja tarp ekipų buvo pasiekusi ir 29 taškų ribą (66:37) – pranašesnė ekipa nekėlė jokių abejonių.

Pirmuosius taškus šioje ketvirtfinalio serijoje pelnė ir M.Gecevičius. Gynėjas vėl žaidė nedaug – vos 5 minutes, bet jas išnaudojo efektingai – 5 taškai (1/1 dvit., 1/2 trit.) ir 1 rezultatyvus perdavimas.

K.Lavrinovičius pralaimėjusiems per 17 minučių surinko 4 taškus (1/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, po vieną blokavo ir prarado bei prasižengė 3 kartus.

„Olympiakos“: Kyle'as Hinesas 15, Kostas Sloukas 11, Acie Law 10, ... Martynas Gecevičius 5.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 15, Davidas Andersenas 12, Tomas Ressas 8, ... Kšištofas Lavrinovičius 4.