2014 04 25

Maskvos CSKA sumindė „Panathinaikos“ ir žengė į Eurolygos pusfinalį, kuriame nebus nei vieno lietuvio

Penktadienį buvo sužaistos paskutinės Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp Maskvos CSKA ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipų. Lemiamą pergalę ir vietą tarp keturių stipriausių Europos komandų užsitikrino Rusijos krepšininkai.
Nenadas Krstičius ir Jonas Mačiulis
Nenadas Krstičius ir Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Maskvos CSKA – Atėnų „Panathinaikos“ 74:44 (18:10, 17:11, 19:12, 20:11)

Namuose rungtyniavę CSKA krepšininkai padėjo tašką įtemptoje ketvirtfinalio serijoje. Trečiose rungtynėse Atėnuose pergalę išplėšę graikai Maskvoje rimčiau pasipriešinti nesugebėjo.

Maskvos CSKA finalo ketverto rungtynėse susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ komanda. Finalo ketvertas gegužės 16-18 dienomis vyks Milane.

Aleksandras Kaunas nugalėtojams pelnė net 18 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. „Panathinaikos“ komandoje rezultatyviausias buvo 11 taškų pelnęs Jamesas Gistas.

Jonas Mačiulis per 20 minučių surinko vos 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Maskvoje pirmajame susitikime „Panathinaikos“ komanda nusileido varžovams po pratęsimo 74:77 (14:21, 19:19, 23:18, 16:14, 2:5), o antrąjį mačą pralaimėjo 51:77 (19:21, 6:18, 14:11, 12:27), trečiąjį jau savo aikštėje laimėjo 65:59 (20:11, 21:24, 10:12, 14:12). Atėnų „Panathinaikos“ klubas išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą ketvirtosiose serijos rungtynėse namuose po atkaklios kovos ir pratęsimo laimėdami 73:72.

CSKA: Aleksandras Kaunas 18 (9 atk. kam.), Viktoras Chriapa 10, Vitalijus Fridzonas 9, Vladimiras Micovas 8 tšk.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 11, Loukas Mavrokefalidis ir Stephane'as Lasme'as po 8 tšk.