Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

2014 11 10

„Mažeikių“ agonija LKL tęsiasi – pralaimėjo „Neptūnui“

Klaipėdos „Neptūno“ (9/2) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse išvykoje 81:69 (19:18, 22:13, 17:18, 23:20) įveikė be pergalių žengiančius „Mažeikius“ (0/11).
Klaipėdos „Neptūnas“ kovoja su Pirėjo "Olympiakos"
Deividas Gailius / A. Venskaus nuotr.

Aikštės šeimininkai per pirmus tris kėlinius „Neptūnui“ nutolti neleido ir komandas skyrė 8-12 taškų pranašumas. Prieš lemiamą ketvirtį „Mažeikiams“ pavyko minimaliu skirtumu laimėti trečią kėlinį ir sumažinti skirtumą iki vienženklio – 49:58.

Vis dėlto, „Neptūno“ krepšininkai lemiamas 10 minučių pradėjo galingu spurtu 11:0 ir, likus žaisti 7 min. užtikrintai pirmavo 69:49. Po šio smūgio šeimininkai atsigauti nesugebėjo ir Klaipėdos ekipa šventė pergalę.

„Mažeikiai“: I.Razutis 12, P.Beliavičius, R.Petrauskas po 10, A.Gydra 9.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas (4/4 trit.) 20, D.Gailius (4/5 dvit., 1/1 trit.) 14, S.Galdikas (4/6 dvit.) 10, M.Mažeika (0/3 trit.) 7.

Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais namuose – lapkričio 16 dieną priims „Lietkabelį“, o po to, lapkričio 23-ąją laukią išvyką į Alytų, kur bus egzaminuojama „Dzūkija“.

Antras iš eilės rungtynes namie žaidę „Mažeikiai“ lapkričio 16-ąją mače su „Juventus“ turės dar vieną progą sirgaliams padovanoti pirmąją pergalę. Lapkričio 24-ąją laukia išvyką pas LKL čempioną „Žalgirį“ į Kauną, po to – penkių iš eilės mačų namie serija.