2015 02 06

Mindaugas Kuzminskas žaidė naudingai, o „Unicaja“ pagaliau laimėjo

Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės rungtynėse ketvirtadienį vakare Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (1/5) namuose 85:76 (22:23, 24:18, 18:16, 21:19) įveikė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2/4) klubą. Tai buvo tik pirmoji Ispanijos klubo pergalė „Top 16“.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Unicaja“ rungtynes sau naudingai pakreipė antrajame ketvirtyje, po kurio pirmavo 46:41. Po pertraukos aikštėje virė atkakli kova, o prasidėjus ketvirtajame kėlinukui po trumpos rusų sėkmingos atkarpos rezultatas tapo lygus – 66:66.

Abi komandos lėtą ir labai nerezultatyvų žaidimą. „Unicaja“ daugiausiai F.Vazquezo pastangomis laimėjo 7 minučių atkarpą 9:2 ir pirmavo 75:68. Rusai bandė vytis per daug nesistengdami žaisti be pastangų, tačiau Ispanijos klubo žaidėjai baudas metė taikliai. Likus žaisti 40 sek. K.Vasileiadis baudų metimais grąžino 7 taškų persvarą 79:72.

T.Thompkinsas nepataikė tritaškio, tačiau „Nižnij Novgorod“ ir toliau prasiženginėjo. J.Grangeris lengvai rinko taškus nuo baudų metimo linijos ir užtikrino komandai pergalę.

M.Kuzminskas savo komandai per 24 su puse minutės įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir perėmė kamuolį, išprovokavo keturias pražangas ir kartą taisykles pažeidė pats. Lietuvio sąskaitoje – 10 naudingumo balų.

„Unicaja“: J.Grangeris (7/10 dvit., 2/3 trit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 34 naud. bal.) 29, C.Greenas (4/6 trit., 8 atk. kam.) 16, F.Vazquezas (6/10 dvit., 8 atk. kam.) 14, M.Kuzminskas 11.

„Nižnij Novgorod“: T.Thompkinsas (7/10 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud., 13 atk. kam., 33 naud. bal.) 27, T.Rochestie (5/8 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud., 6 rez/ perd.) 24, A.Parachousis (6 atk. kam.) 10.